Tarnów. Awantura w centrum miasta. Nie żyje siedmioletnie dziecko

W mieszkaniu w bloku przy ulicy Krakowskiej w Tarnowie w woj. małopolskim doszło we wtorek przed południem do awantury. Na skutek licznych ran zadanych ostrym narzędziem zginęło siedmioletnie dziecko. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Po godzinie dziesiątej policja w Tarnowie w Małopolsce miała miejsce awantura domowa, w wyniku której zmarło siedmioletnie dziecko - podaje RMF. 

- Wyszedłem zobaczyć co się dzieje i zauważyłem biegnącą po schodach kobietę, która na ścianie zostawiała ślady krwi. Za nią biegł mężczyzna z nożem - mówił reporterowi "Gazety Krakowskiej", mieszkaniec bloku.

Tarnów. Tragiczny skutek domowej awantury

Policja otrzymała trzy zgłoszenia od zaniepokojonych sąsiadów. Na miejscu okazało się, że mężczyzna i kobieta posiadają liczne rany kłute i cięte. Siedmioletnie dziecko, które zmarło, także miało rany, zadane najprawdopodobniej nożem.

- Na miejscu prowadzone są oględziny z udziałem prokuratora. Będziemy zbierać wszystkie materiały dowodowe. Ranne osoby w szpitalu są pilnowane przez policjantów, ich zeznania będą istotne w wyjaśnieniu okoliczności sprawy - mówi gazecie asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy KMP Tarnów. 

Więcej o: