Dariusz Prosiecki odszedł z "Faktów" TVN. Będzie promował Polską Agencję Żeglugi Powietrznej

Dariusz Prosiecki odszedł z redakcji "Faktów" TVN. Dziennikarz został zatrudniony w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Ma odpowiadać za jej promowanie w Europie. - Potrzebowałem kroku naprzód w mojej karierze - powiedział Wirtualnym Mediom.

W "Faktach" TVN Dariusz Prosiecki pracował 17 lat. Wcześniej był dziennikarzem RMF FM i Radia Zet. Jak czytamy na Wirtualnych Mediach, w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej Prosiecki będzie pracował w biurze strategii i współpracy międzynarodowej.

Zobacz wideo Aktywiści mówią o kryzysie humanitarnym na pograniczu

Dariusz Prosiecki odszedł z TVN

- Potrzebowałem nowych wyzwań, kroku naprzód w karierze. Nowe miejsce pracy mocno też wiąże się z moimi zainteresowaniami: od lat jestem pasjonatem lotnictwa - powiedział portalowi były reporter. 

Jego zadanie ma polegać na przygotowywaniu i wdrażaniu strategii dotyczącej wizerunku PAŻP. - Jesteśmy w przededniu wdrażania ważnych zmian w prawie lotniczym, chodzi więc także o to, by wykreować w Europie nowy wizerunek Agencji - mówi Prosiecki. 

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej powstałą 1 kwietnia 2007 roku. Podlega Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Instytucja zarządza przestrzenią powietrzną i przepływem ruchu lotniczego w Polsce. 

Więcej o: