Śląsk. W tragicznym wypadku w Jankowicach zginęli obaj kierowcy. Samochody zostały zmiażdżone

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w Jankowicach. W wyniku zderzenia czołowego, śmierć ponieśli kierowcy obu pojazdów.

Czynności wyjaśniające prowadzi policja z Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie pod okiem prokuratury. Zawiadomienie o zdarzeniu wpłynęło do dyżurnego pszczyńskiej komendy w sobotę 2 października koło godziny 18. 

Zobacz wideo Potrącił kobietę na przejściu i uciekł. 61-latka trafiła do szpitala, a policja szuka świadków

Śląsk. Śmiertelny wypadek w Jankowicach. Nie żyją dwie osoby

Do zderzenia obu pojazdów doszło przy ulicy Żubrów w Jankowicach w województwie śląskim niedaleko Pszczyny. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze.

"Doszło tam do tragicznego zdarzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych. 35-letni kierujący jadąc w kierunku Pszczyny, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego z jadącym z naprzeciwka 30-letnim kierującym" - wyjaśnili policjanci z komendy w Pszczynie. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń, mężczyźni zmarli.

Program 'W kontrze' TVP InfoFotograf gościł w TVP, nagle rzucił: Przeznaczę te środki na WOŚP

Policjanci pod okiem prokuratury wyjaśniają przyczyny wypadku 

Policjanci z Pszczyny, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności wypadku w Jankowicach. Prace służb na odcinku drogi wojewódzkiej nr 931, na którym doszło do zdarzenia, trwały w sobotę do późnych godzin wieczornych. W związku z prowadzonymi tam czynnościami, ruch samochodowy w obu kierunkach został całkowicie zablokowany.

"Na miejscu czynności wykonywane były pod nadzorem prokuratora. Technicy kryminalistyki i funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej zabezpieczali materiały dowodowe, które pomogą odtworzyć przebieg tego zdarzenia" - poinformowali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie. 

Policja - zdjęcie ilustracyjne18-letni Konrad poszukiwany listem gończym. "Tak się kończą balety"

Więcej o: