Tragedia w Lublinie. W mieszkaniu znaleziono ciała trójki małych dzieci

W jednym z mieszkań w Lublinie znalezione zostały ciała trójki dzieci. Tragicznego odkrycia miała dokonać babcia zmarłych, która przyszła odwiedzić swoją córkę i wnuki. Na miejscu pracują policjanci i prokurator.

O sprawie poinformował portal rmf24.pl. Z nieoficjalnych informacji przekazanych przez dziennikarzy wynika, że na policję zadzwoniła babcia, których odkryła zwłoki dzieci, swoich wnuków, w jednym z mieszkań w Lublinie.

Tragedia w Lublinie. Znaleziono ciała trójki dzieci

- Cały czas prowadzona jest interwencja przy ulicy Nadbystrzyckiej w Lublinie. Czynności nadzoruje prokurator. W sprawie szczegółów proszę kontaktować się z Prokuraturą Okręgową w Lublinie - powiedział oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie kom. Kamil Gołębiowski.

Na razie jednak śledczy nie udzielają informacji na temat tego, co mogło doprowadzić do śmierci dzieci. - Czynności w toku. Nie udzielamy żadnych informacji - przekazała jedynie rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie prokurator Agnieszka Kępka.

W wypadku zginęły trzy osobyRzgów. Samochód przecięty na pół. Nie żyją trzy młode osoby

Polska Agencja Prasowa podała nieoficjalnie, że ofiarami są dwie dziewczynki w wieku dwóch lat oraz ośmiu miesięcy i chłopiec w wieku czterech lat. Również PAP informuje, że ciała dzieci odnalazła babcia, która przyszła odwiedzić swoją 26-letnią córkę.

RMF FM dodaje, że w mieszkaniu wcześniej prowadzone były interwencje. Ojciec dzieci ma przebywać w więzieniu, natomiast matka miała być uzależniona od narkotyków.

Więcej o: