Tragedia na weselu w Żelechlinku. Są wyniki sekcji zwłok 21-latki

Ze wstępnych wyników sekcji zwłok 21-latki, która w sobotę uczestniczyła w przyjęciu weselnym w miejscowości Żelechlinek (woj. łódzkie), wynika, że przyczyną jej śmierci było utonięcie. Jak informują śledczy, eksperci z zakresu medycyny sądowej nie znaleźli śladów świadczących, że do tragedii mogły przyczynić się osoby trzecie.

Przypomnijmy, że 21-latka zmarła w nocy z soboty na niedzielę. Kobieta bawiła się na imprezie weselnej w miejscowości Żelechlinek (woj. łódzkie). Z relacji świadków wynika, że w trakcie imprezy wyszła z sali z mężczyzną, który był jej osobą towarzyszącą.

Po chwili mężczyzna wrócił na salę sam i dopytywał o swoją partnerkę. Twierdził, że nie wie, gdzie zniknęła dziewczyna. Uczestnicy imprezy rozpoczęli poszukiwania. Około godziny 3 nad ranem zaalarmowane zostały służby. Kilka godzin później, około 7 rano, ciało kobiety zostało znalezione przez strażaków w stawie. Policja na razie nie wyklucza żadnego ze scenariuszy, również wątku nieszczęśliwego wypadku.

Zdjęcie ilustracyjne21-latka zaginęła podczas wesela. Ciało kobiety znaleziono w stawie

W poniedziałek przeprowadzona została sądowo-lekarska sekcja zwłok 21-latki. Jak dowiedziało się TVN24 wstępne wyniki sekcji wykazały, że przyczyną śmierci kobiety było utonięcie. Na ten moment nie ma informacji, że do tragedii mogły przyczynić się osoby trzecie.

Prokuratura badająca okoliczności tragedii zaznacza, że w dalszym ciągu nie wyklucza żadnej wersji zdarzeń.

Więcej o: