Zaparkowała na trzech miejscach parkingowych. Kiedy kierowca zwrócił jej uwagę, zaczęła go wyzywać [WIDEO]

Na kanale YouTube "Polscy Kierowcy' opublikowano filmik, na którym widać, jak właścicielka samochodu osobowego zaparkowała na trzech miejscach parkingowych. Kiedy jeden z kierowców zwrócił jej uwagę, zaczęła go obrażać.

Nagranie pojawiło się w internecie w sobotę 25 września, a do poniedziałku obejrzało je już blisko 150 tys. internautów. Pod opublikowanym filmikiem pojawiło się także kilkaset komentarzy.

Zobacz wideo Koszalińska policja zatrzymała złodziei ferrari. A tak wyglądała jego kradzież. Złodzieje wyprowadzili samochód ze strzeżonego parkingu

Postawiła samochód na trzech miejscach parkingowych 

Właścicielka mercedesa postawiła przed jednym z supermarketów samochód na trzech miejscach parkingowych i najprawdopodobniej udała się do sklepu zrobić zakupy. Jeden z kierowców dysponujący kamerą samochodową nagrał "umiejętności" kobiety i postanowił poczekać na nią, kiedy ta wróci, aby zwrócić jej uwagę, że nieprawidłowo zaparkowała swój pojazd. Nagranie można obejrzeć w serwisie YouTube.

Mężczyźnie bardzo zależało na pouczeniu kobiety i czekał na nią dobrych kilka minut. Kiedy w końcu kobieta pojawiła się na parkingu, poprosiła mężczyznę o przeparkowanie samochodu, ponieważ nie mogła otworzyć drzwi. - Tak to jest jak się na trzech miejscach parkuje - odpowiedział jej autor nagrania. 

Zdjęcie ilustracyjne 21-latka zaginęła podczas wesela. Ciało kobiety znaleziono w stawie

Między kierowcami doszło do sprzeczki

Uwaga wytrąciła z równowagi właścicielkę nieprawidłowo zaparkowanego mercedesa, która zaczęła obrażać mężczyznę, używając wulgaryzmów. Kobieta zapewniała, że stoi na jednym miejscu, jednak ten szybko wskazał jej pozostałe dwa zajęte przez jej auto. Tutaj skończyły się argumenty i poleciła autorowi nagrania: s*******ać. Trzeba przyznać, że także autor wideo nie stronił od używania obraźliwych słów. Później mężczyzna przeparkował samochód, jednak kobieta podeszła do niego i jeszcze chwilę wzajemnie się obrażali.     

Wypadek na odcinku Barczewo-Jeziorany Śmierć dwóch kobiet w zderzeniu dwóch aut. 4-letni chłopiec w szpitalu

Więcej o: