Ustronie Morskie. Tajemnicza śmierć w pensjonacie. Znaleziono zwłoki 40-latka

W jednym z pensjonatów w Ustroniu Morskim znaleziono ciało 40-letniego mężczyzny. Policja podejrzewa, że jego śmierć jest związana z działaniem osób trzecich. Niepełnosprawny 40-latek miał zostać raniony nożem.

Zwłoki 40-letniego mężczyzny zostały znalezione w środę (22 września) rano w niewielkim, wynajmowanym letnikom budynku, na terenie prywatnej posesji w Ustroniu Morskim (woj. zachodniopomorskie) przy ul. Wojska Polskiego. Z ustaleń RMF FM wynika, że nieżyjący mężczyzna był osobą z niepełnosprawnościami. Wiele wskazuje na to, że do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie, a narzędziem zbrodni był nóż. 

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Śmierć 40-latka w Ustroniu Morskim. Policja zatrzymała cztery osoby 

Lokalny portal "Głosu Koszalińskiego" podaje, że w związku ze śmiercią 40-latka zatrzymano cztery osoby. Dziennikarze relacjonują, że z miejsca zdarzenia wyprowadzono młodego mężczyznę skutego kajdankami oraz kobietę. Zarówno nieżyjący mężczyzna, jak i zatrzymani, nie są mieszkańcami Ustronia Morskiego. 

Na miejscu zdarzenia pracuje policja i prokurator. Radio ZET podaje, że postępowanie w sprawie tajemniczej śmierci 40-latka prowadzi Prokuratura Rejonowa w Kołobrzegu. Na razie żadnemu z zatrzymanych nie postawiono zarzutów.

- Mogę jedynie potwierdzić, że nie żyje mężczyzna - powiedziała dziennikarzom "Głosu Koszalińskiego" prokurator Anna Kołodziejczyk. Służby nie udzielają szczegółowych informacji "dla dobra postępowania". 

Więcej o: