Żory. Zaginęła Lucrecja Gembalczyk. Policja szuka nastolatki już od ponad miesiąca

Policjanci z Żor (woj. dolnośląskie) apelują do wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu nastolatki. O zaginięciu Lucrecji Gembalczyk zawiadomiła jej babcia. Dziewczyna od sierpnia nie nawiązała z nią kontaktu.

Lucrecja Gembalczyk za niespełna miesiąc skończy 16 lat. 2 sierpnia tego roku wyszła z domu babci i do tej pory nie nawiązała z nią kontaktu.

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Już wówczas jej krewna złożyła zawiadomienie o zaginięciu, na podstawie którego policjanci rozpoczęli poszukiwania dziewczyny. Po kilku dniach poszukiwania prowadzone były już na mocy decyzji sądu rodzinnego.

Zaginięcie Lucrecji Gembalczyk. Policja apeluje o kontakt osoby, które wiedzą gdzie może przebywać nastolatka

Z uwagi na to, że prowadzone dotąd poszukiwania nie przyniosły rezultatu, żorscy policjanci apelują o kontakt do wszystkich osób, które znają aktualne miejsce pobytu Lucrecji Gembalczyk.

Zgodnie z opisem policji, Lucrecja wygląda na 19-latkę. Ma 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała i ma długie ciemne włosy. Nastolatka w dniu zaginięcia ubrana była w czarną, krótką spódnicę, czarne klapki, płaszcz przeciwdeszczowy oraz miała ze sobą czarną torebkę.

Wszelkie informacje przyjmowane będą pod numerami telefonów: 47 85 533 37, 47 85 532 00, 47 85 532 81, 47 85 532 82, 112 lub pod adresem e-mail: kryminalny@zory.ka.policja.gov.pl.

Policja - zdjęcie ilustracyjnePodjechał do rowerzysty i obciął 21-latkowi dłoń. Maczetą lub tasakiem

Więcej o: