Tragiczny wypadek na Podlasiu. Nie żyją cztery osoby, w tym troje dzieci

W miejscowości Tatarowce na Podlasiu doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką - informuje "Gazeta Współczesna". W wypadku zginęli dorosły mężczyzna i trójka dzieci.

Do wypadku doszło w niedzielę po godz. 13 na trasie Białystok-Bobrowniki. "Gazeta Współczesna" podaje, że zginęły cztery osoby. RMF FM precyzuje, że chodzi o dorosłego mężczyznę i trójkę dzieci. Informację tę potwierdził w isokolka.eu podinsp. Tomasz Krupa, rzecznik prasowy podlaskiej policji

Tragiczny wypadek w Tatarowcach pod Białymstokiem. Nie żyją cztery osoby

Jak informuje rozgłośnia, na drodze krajowej nr 65 osobowy opel zjechał na przeciwny pas jezdni i zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym. Ranna została także pasażerka osobówki.

Jak informuje Podlaski Urząd Wojewódzki, droga w okolicy miejscowości Tatarowca jest zablokowana. "Utrudnienia w ruchu na odcinku drogi krajowej nr 65 Białystok - Bobrowniki w okolicy miejscowości Tatarowce w powiecie białostockim. Droga jest zablokowana po wypadku komunikacyjnym. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin" - czytamy w komunikacie. Ostrzeżenie obowiązuje do godz. 23.

Więcej o: