Tarnowskie Góry. Zaginęła 15-letnia Monika. Od końca sierpnia nie wróciła do domu

Tarnogórska policja prowadzi poszukiwania 15-letniej Moniki Bawaj, która pod koniec sierpnia uciekła z domu i do tej pory do niego nie wróciła. Mundurowi apelują o pomoc.
Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Zgodnie z informacjami podawanymi przez Komendę Powiatową Policji w Tarnowskich Górach, 15-letnia Monika Bawaj 31 sierpnia tego roku uciekła z domu i do tej chwili nie wróciła do miejsca zamieszkania. Jak podaje lokalna strona tarnogorski.info, dziewczyna od czasu ucieczki kilkukrotnie kontaktowała się z rodziną.

Blok mieszkalny (zdjęcie ilustracyjne)Poznań. Nie żyje 2,5-letni chłopiec, który wypadł z okna

15-latka z Tarnowskich Gór uciekła z domu. Rysopis zaginionej

Policjanci podali rysopis zaginionej nastolatki: dziewczyna ma około 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma długie blond włosy (przechodzące w rude), oczy koloru niebieskiego i piegi na twarzy. Osoby, które ostatnio widziały zaginioną lub wiedzą, gdzie 15-latka może przebywać, proszone są o kontakt z policją pod tymi numerami telefonu: 47 85 342 55, 47 85 342 83 lub 112.

Ełk. Parafia ma zapłacić 2 miliony złotych. To kara za zniszczony cmentarzEłk. Parafia ma zapłacić 2 mln zł. Proboszcz miał "znieważyć szczątki"

Więcej o: