Loteria szczepionkowa. Dziś do wygrania 50 tys. złotych. Kto może wziąć udział w losowaniu?

W środę, w ramach kolejnego tygodniowego losowania nagród w loterii szczepionkowej, do wygrania są m.in. 50 tys. zł. Takie losowania zostaną przeprowadzone również 22 września oraz 6 października.

Jak co tydzień 15 września odbędzie się losowanie nagród tygodniowych. Do wygrania będzie pięć razy po 50 tys. zł i 60 hulajnóg elektrycznych. Takie losowania zostaną przeprowadzone jeszcze dwukrotnie: 22 września, a także 6 października. Cały czas są również przydzielane nagrody natychmiastowe, w których co 500. osoba spełniająca warunki loterii wygrywa 200 zł, a co 2000. uczestnik - 500 zł.

Zobacz wideo Relacja z wyprawy Gazeta.pl na Spitsbergen

Loteria szczepionkowa - nagrody

Ogólnopolska Loteria Narodowego Programu Szczepień wystartowała 1 lipca. 4 sierpnia br. odbyło się pierwsze miesięczne losowanie w loterii szczepionkowej - rozlosowano dwa samochody toyota corolla oraz dwie nagrody po 100 tys. zł.

Losowanie finałowe odbędzie się 6 października br., do wygrania będą dwie nagrody po 1 mln zł każda, a także dwa samochody toyota C-HR.

Wszystkie nagrody w Loterii Narodowego Programu Szczepień są zwolnione od podatku dochodowego, czyli zarówno wygrane natychmiastowe (200 zł, 500 zł), jak i nagrody w postaci hulajnóg, samochodów czy gotówki (50 tys. zł, 100 tys. zł, a nawet 1 mln zł).

Loteria szczepionkowa. Kto może wziąć udział w losowaniu?

Ogólnopolska Loteria Narodowego Programu Szczepień jest jedną z form zachęty do szczepienia przeciw COVID-19. Mogą w niej uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 lat, dokonały kompletnej procedury zaszczepienia przeciw COVID-19 i zarejestrowały się w loterii do 30 września br. Rejestrować można się przez Internetowe Konto Pacjenta na stronie pacjent.gov.pl lub dzwoniąc na Infolinię Narodowego Programu Szczepień pod numer 989.

Zgodnie z regulaminem, nagrody wydawane są najpóźniej do 31 stycznia 2022 r.

Organizatorem loterii jest Totalizator Sportowy

Więcej o: