Gdańsk. Nie żyje 25-latka. Partner miał wbić jej dwa noże w głowę. Został zatrzymany

Policjanci zatrzymali 29-latka, który miał zamordować swoją partnerkę. Mężczyzna, według nieoficjalnych informacji, miał wbić kobiecie dwa noże w głowę. 25-latka osierociła dwoje dzieci.
Zobacz wideo Policjant uratował dławiące się dziecko

Jak informuje RMF FM, w niedzielę przed południem w mieszkaniu przy ul. Zielony Trójkąt w Gdańsku 29-latek miał zaatakować swoją 25-letnią partnerkę. Policję zawiadomił o tym jeden z członków rodziny kobiety, do którego ta zadzwoniła podczas awantury, prosząc o pomoc. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, okazało się, że mężczyzna uciekł, jednak udało się go zatrzymać.

Abp Sławoj Leszek GłódźGłódź na uroczystościach w Świątyni Opatrzności. "Lekceważy skrzywdzonych"

Policja ustala okoliczności zdarzenia

- Policjanci z komisariatu w Nowym Porcie odebrali zgłoszenie tuż przed 11. Zgłoszenie dotyczyło zgonu kobiety w wieku 25 lat. W związku z tą sprawą zatrzymano 29-letniego mieszkańca Gdańska - przekazał, jak cytuje "Dziennik Bałtycki", asp. sztab. Mariusz Chrzanowski z komendy miejskiej policji w Gdańsku. Jak dodał, na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, technik policyjny oraz biegły z zakresu medycyny sądowej.

RMF FM podaje, że mężczyzna miał wbić partnerce dwa noże w głowę. Jednak policja w rozmowie z polsatnews.pl tego nie potwierdza. Prokurator Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku wyjaśnił, jak informuje portal, że przyczyny śmierci kobiety ustali sekcja zwłok, która zostanie przeprowadzona "w najbliższym czasie".

Według nieoficjalnych ustaleń RMF FM 25-latka osierociła dwoje dzieci w wieku rok i trzy latka. Były one w mieszkaniu w momencie, kiedy doszło do tragedii.

Policja konnaPościg policji konnej w centrum Katowic. Mężczyznę niemal staranowano

Więcej o: