Łomża. Policja szuka 30-latki podejrzewanej o sutenerstwo. Opublikowano list gończy

Policjanci z Łomży poszukują 30-letniej Anity Szudrawskiej. Kobieta jest podejrzewana o sutenerstwo. Grozi jej osiem lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komenda Miejska Policji w Łomży poszukują 30-letniej łomżanki. Kobieta ma jasny kolor oczu i 161-165 cm wzrostu. 

Zobacz wideo Wyrobili nową kartę sim i wyczyścili konto z 300 tys. zł. Policja szuka mężczyzny, który wypłacił pieniądze w kantorze w Słupsku

List gończy za Anitą Szudrawską. Kobieta jest podejrzana o sutenerstwo

Policjanci wystawili list gończy za Anitą Szudrawską na podstawie: Art. 204 § 2 - czerpanie korzyści majątkowej z uprawiania prostytucji przez inną osobę (sutenerstwo) oraz Art. 258 § 1 - branie udziału w zorganizowanej grupie albo związku mających na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego. Kobiecie grozi do ośmiu lat więzienia. 

Policja apeluje, aby wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacji o poszukiwanej, kontaktowały się z wydziałem kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Z funkcjonariuszami można się skontaktować, dzwoniąc pod numer telefonu: 48 85 670 23 05 lub wysyłając wiadomość na adres email: dyzurny.kwp@bk.policja.gov.pl. Dodatkowo informacje można przekazać, zgłaszając się na komisariat policji znajdujący się przy ulicy Wojska Polskiego 9 w Łomży (w województwie podlaskim). 

Łomża. Policja wystawiła list gończy za Anitą Szudrawską. Jest podejrzewana o sutenerstwoŁomża. Policja wystawiła list gończy za Anitą Szudrawską. Jest podejrzewana o sutenerstwo Fot. poszukiwani.policja.pl

Więcej o: