Wyszków. Zaginęła 17-letnia Patrycja Koprowska. Wyszła z domu, nie mówiąc, dokąd idzie

Zaginęła 17-letnia Patrycja Koprowska, mieszkanka Wyszkowa. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach. Widziałeś tę dziewczynę? Skontaktuj się z Komendą Powiatową Policji w Wyszkowie lub zadzwoń na numer alarmowy 112.
Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Komenda Powiatowa Policji w Wyszkowie (województwo mazowieckie) poinformowała o zaginięciu 17-letniej Patrycji Koprowskiej w poniedziałek 6 września. Funkcjonariusze apelują do wszystkich, którzy mogą posiadać informacje na temat miejsca przebywania nastolatki, by kontaktowali się z miejscową policją lub dzwonili na ogólny numer alarmowy 112. 

Zaginęła 17-letnia Patrycja Koprowska. Policja podaje rysopis

Policja z Wyszkowa informuje, że 17-letnia Patrycja wyszła z domu, nie mówiąc, dokąd się udaje. Wiadomo, że w dniu zaginięcia dziewczyna miała na sobie szare dresowe spodnie, białe trampki i czarną koszulkę z krótkim rękawem. 

Rysopis zaginionej Patrycji Koprowskiej z Wyszkowa:

  • około 180 cm wzrostu,
  • średnia budowa ciała,
  • długie czarne włosy.

Nastolatka nie wróciła do domu. Wyszkowska policja apeluje o kontakt

Patrycja Koprowska do dziś nie wróciła do domu ani nie skontaktowała się z rodziną. Policja apeluje, by wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania nastolatki, skontaktowały się z wyszkowską jednostką pod numerem telefonu: 47 704 62 00, 47 704 62 16 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112. Informacje można także przekazać za pośrednictwem e-maila, pisząc na: kppwyszkow@ra.policja,gov.pl. Policja podkreśla, że gwarantuje anonimowość.

Więcej o: