Strzelanina w Świnoujściu. Onet: Napastnik wciąż jest poszukiwany

We wtorek około godz. 16 w Świnoujściu (woj. zachodniopomorskie) doszło do strzelaniny - poinformował Onet. Przed jednym z budynków mieszkalnych do 42-letniego mężczyzny oddano w sumie kilka strzałów. Według ustaleń portalu, napastnika nie udało się jeszcze zatrzymać. - Policja bada sprawę pod nadzorem prokuratora - przekazał w rozmowie z Gazeta.pl rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu.

Do zdarzenia doszło przy ulicy Witosa. W kierunku mężczyzny, który prawdopodobnie wchodził do budynku mieszkalnego, oddano kilka strzałów. Z raną postrzałową uda poszkodowany został później przetransportowany do szpitala w Świnoujściu. Stan 42-latka jest stabilny. 

- Potwierdzam, że doszło do takiego zdarzenia - powiedział w rozmowie z Gazeta.pl sierż. Kamil Zwierzchowski, rzecznik Komendy Miejskiej w Świnoujściu. 

Zobacz wideo Podczas jednego patrolu dronem 12 wykroczeń zarejestrowała policja ze Szczecina

Świnoujście. W kierunku 42-latka oddano kilka strzałów. Trwają poszukiwania napastnika

Jak informuje Onet, napastnika nie udało się jeszcze zatrzymać. Rzecznik policji w Świnoujściu, zapytany przez nas o te doniesienia, podkreślił, że nie może udzielić żadnych szczegółowych informacji na ten temat, ponieważ "czynności służb trwają". 

Jak dodał Zwierzchowski, policja bada sprawę pod nadzorem prokuratora

Więcej o: