Zakopane. Odbiła się od samochodu, który ją uderzył, i wpadła pod koła drugiego auta. 38-latka nie żyje

W wyniku tragicznego wypadku w Zakopanem zginęła 38-letnia kobieta. Policja ustaliła, że w poszkodowaną uderzył kierowca volkswagena. Kobieta odbiła się od auta i wpadła pod koła nadjeżdżającego z naprzeciwka samochodu prowadzonego przez 20-latkę.

Do wypadku doszło we wtorek 31 sierpnia w Zakopanem. Późnym wieczorem 38-letnia mieszkanka powiatu tatrzańskiego została potrącona na ul. Droga do Olczy. Sprawę opisuje "Tygodnik Podhalański".

Zobacz wideo Ełk. 39-latka nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście. Doszło do kolizji

Zakopane. 38-latka przechodziła przez drogę w nieoznakowanym miejscu 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 38-letnia kobieta weszła na jezdnie w miejscu, w którym nie było przejścia dla pieszych. Jak przekazał asp. sztab. Krzysztof Waksmundzki z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem, w kobietę uderzył volkswagen prowadzony przez 26-letniego kierowcę. Kobieta upadła na przeciwległy pas ruchu, po czym najechała na nią skoda. Kierowała nią 20-letnia kobieta. 

Pandemia (zdjęcie ilustracyjne)Polacy dużo bardziej nie ufają swojemu rządowi niż inne kraje Europy [SONDAŻ]

Na miejscu zdarzenia pojawił się zespół ratownictwa medycznego, policja oraz straż pożarna. Poszkodowana kobieta doznała ciężkich obrażeń ciała. Niestety, nie udało się jej uratować.

I kierowca volkswagena i kierująca skodą byli trzeźwi. Pobrano od nich krew, aby sprawdzić, czy nie byli pod wpływem innych środków odurzających. Wyjaśnieniem wszystkich okoliczności sprawy zajmuje się policja wraz z prokuraturą

Muchomory sromotnikowe przy ośrodku dla cudzoziemców w Podkowie Leśnej-DębakuLekarze przeszczepili wątrobę 6-latkowi, który zatruł się grzybami

Więcej o: