Gorzów Wlkp. Przepłynęła Wartę wpław, bo założyła się ze znajomymi. Nastolatka miała dwa promile

19-latka założyła się ze znajomymi, że przepłynie wpław Wartę. Nastolatka kilka minut przed godziną 3:00 wskoczyła do wody i przepłynęła na drugi brzeg rzeki. Okazało się, że była pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę 21 sierpnia koło godziny 2:50. Jak donosi portal gorzowianin.com, 19-latka wskoczyła do Warty w Gorzowie Wielkopolskim w województwie lubuskim w pobliżu mostu Staromiejskiego. 

Zobacz wideo Pijana 19-latka wiozła swoją koleżankę na hulajnodze. Nie dojechała daleko

Gorzów Wielkopolski. Założyła się ze znajomymi, że przepłynie wpław Wartę

Informacja o nastolatce pływającej w rzece została zgłoszona dyżurnemu gorzowskiej straży pożarnej przed godziną 3:00. Na miejsce wysłano sześć zastępów straży pożarnej oraz policję.

Według informacji, które udało się zdobyć portalowi, wynika że 19-latka wskoczyła do wody po tym jak założyła się ze znajomymi, że przepłynie rzekę wpław. Dziewczyna weszła do Warty od strony bulwaru, a wypłynęła przy Nova Park, gdzie została przekazana gorzowskiej policji. 

Uchodźcy z Afganistanu na granicy polsko-białoruskiejStraż graniczna i wojsko odsuwają media od uchodźców. "Teren prywatny"

Nastolatkę przebadano na obecność alkoholu w organizmie. Miała dwa promile 

- 19-letnia kobieta została wyciągnięta z wody przez osoby postronne. Policjanci, którzy byli na miejscu, okryli 19-latkę kocem, a następnie przekazali pogotowiu, które zabrało kobietę na badania do szpitala. Sprawdzono również jej stan trzeźwości. Okazało się, że była pijana. Miała w swoim organizmie ponad 2 promile alkoholu - przekazał podczas rozmowy z portalem gorzowianin.com rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Grzegorz Jaroszewicz.

19-latka została zatrzymana do czasu, aż wytrzeźwieje. Teraz dziewczyna poniesie konsekwencje za swoje nieodpowiedzialne zachowanie. Nastolatka zostanie ukarana za dwa wykroczenia: za zakłócanie porządku oraz kąpiel w niedozwolonym miejscu.

Kierowca ciężarówki zahaczył o wózek z dzieckiem na przejściu dla pieszychKierowca ciężarówki potrącił wózek. Policja szuka świadków [WIDEO]

Więcej o: