Kierowca ciężarówki potrącił wózek z dzieckiem. Policja szuka świadków zdarzenia [WIDEO]

Trwają poszukiwania świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło w czerwcu bieżącego roku, gdy kierowca ciężarówki potrącił wózek z dzieckiem. Policjanci proszą o kontakt osoby, które widziały, jak doszło do niebezpiecznej sytuacji.

Policjanci z komendy w Świdwinie w województwie zachodniopomorskim poszukują osób, które widziały, jak ciężarówka zahaczyła o wózek na skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego z ulicą Drawską. Do zdarzenia doszło 7 czerwca 2021 roku koło godziny 15:30. 

Zobacz wideo Kierowca ciężarówki zahaczył o wózek z dziećmi. Policja publikuje nagranie

Ciężarówka potrąciła wózek, a następnie odjechała z miejsca zdarzenia

Jak czytamy w komunikacie opublikowanym przez Komendę Powiatową Policji w Świdwinie, do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu od strony Placu Sybiraków na ulicy Drawskiej. Kierowca ciężarówki skręcał wówczas w ulicę Wojska Polskiego w kierunku ulicy Niedziałkowskiego.

"W trakcie manewru skręcania kierujący samochodem ciężarowym z naczepą zahaczył wózek dziecięcy. Kierujący samochodem ciężarowym po chwili zatrzymał się, dopytał kobiety czy wszystko jest w porządku, po czym odjechał z miejsca zdarzenia" - informuje st. asp. Katarzyna Kopacz ze świdwińskiej policji.

Wraz z remontem 'protezy koniecpolskiej' Częstochowa otrzymała szybkie połączenia - m.in. z wykorzystaniem pendolino - do Warszawy i WrocławiaLębork. Pociąg Pendolino przejechał nad leżącą wzdłuż szyn 49-latką

Świdwin. Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z policją

Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które były bezpośrednimi świadkami zdarzenia, do którego doszło na skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego z ulicą Drawską oraz obywateli, którzy posiadają istotne informacje w tym m.in. numery rejestracyjne pojazdu.

Z Komendą Powiatową Policji w Świdwinie należy się kontaktować, przychodząc na posterunek, który znajduje się przy ul. Królowej Jadwigi 2 lub dzwoniąc pod numer telefonu: 47 78 44 528, 47 78 44 511, lub 112. Informacje można przekazać funkcjonariuszom także drogą mailową, wysyłając wiadomość na adres: sekretariat.swidwin@sc.policja.gov.pl.

PrzymrozekPogoda. W przyszłym tygodniu pierwsze w tym sezonie przymrozki

Więcej o: