Kurzętnik. 2-latek wypadł z okna na trzecim piętrze. Chłopiec przeżył

Niespełna dwuletni chłopiec przeżył upadek z trzeciego piętra. W momencie zdarzenia znajdował się pod opieką jednego z rodziców. Policja poinformowała, że osoba ta była trzeźwa. Trwa ustalanie przyczyn wypadku.

Do zdarzenia doszło w jednym z bloków na osiedlu Dębno w Kurzętniku (woj. warmińsko-mazurskie, pow. nowomiejski). Zgłoszenie dotarło do policji w Nowym Mieście Lubawskim około godz. 14:30 w czwartek 12 sierpnia. Na miejscu interweniowały także Zespół Ratownictwa Medycznego i Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nowomiejskiej straży pożarnej.

Zobacz wideo Policjantka uratowała dziecko krztuszące się w sklepie

Kurzętnik. Chłopiec trafił do szpitala. Rodzic dziecka w chwili wypadku był trzeźwy

- Małe dziecko wypadło z okna jednego z mieszkań. Na miejscu trwają czynności, policjanci prowadzą je pod nadzorem prokuratora - poinformowała asp. Ludmiła Mroczkowska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim w rozmowie z lokalnym portalem infoiława.pl.

Niespełna dwuletni chłopiec przeżył upadek z wysokości trzeciego piętra. Dziecko było przytomne, nie była konieczna jego reanimacja. - Pogotowie lotnicze przetransportowało go do szpitala na badania - podała rzeczniczka.

Tory kolejowe (zdjęcie ilustracyjne) Piła. Mężczyzna przewrócił się na tory. Zginął pod kołami pociągu

Policja nie podaje więcej szczegółów tej sprawy. Wiadomo jedynie, że dwulatek znajdował się pod opieką jednego z rodziców. Asp. Mroczkowska przekazała, że osoba ta była trzeźwa. - Za wcześnie jest mówić, jak doszło do wypadku. Jesteśmy w trakcie wyjaśniania okoliczności zdarzenia - wyjaśniła oficer prasowa "Gazecie Olsztyńskiej".

Brak informacji o tym, jaki jest stan zdrowia chłopca. Jak zaznacza "Gazeta Olsztyńska", w miejscu, gdzie spadło dziecko, znajduje się trawnik z wilgotnym podłożem, co pozwoliło zamortyzować upadek z tak znacznej wysokości.

Pisz. Miejsce, w którym wydarzyła się tragedia Pisz. 14-latek ruszył na pomoc żeglarzom i zginął. Są wyniki sekcji zwłok

Więcej o: