Kamień Krajeński. Wnuczek zabił dziadków? 23-letni mężczyzna sam się zgłosił na policję

W Kamieniu Krajeńskim, niedużym mieście na Kujawach, doszło w czwartek do zabójstwa. Sprawcą jest prawdopodobnie 23-letni mężczyzna, a jego ofiarami jego dziadkowie. Z doniesień medialnych wynika, że 23-latek sam zgłosił się na policję.
Zobacz wideo Tatrzańscy policjanci zatrzymali 29-latka podejrzanego o potrójne zabójstwo

W czwartek 12 sierpnia policjanci w Kamieniu Krajeńskim (województwo kujawsko-pomorskie) otrzymali zgłoszenie o przerażającej zbrodni. 23-letni mężczyzna zgłosił się na komisariat i przyznał, że zabił swoich dziadków - pisze RMF FM. Policja miała potwierdzić te doniesienia w rozmowie z rozgłośnią. Na miejscu pracuje aktualnie policja wraz z prokuratorem. Na razie nic nie wiadomo o motywach zbrodni.

Kujawsko-pomorskie. 23-latek miał zabić dziadków. Na ciałach ofiar znaleziono liczne rany kłute

Kiedy policjanci udali się pod wskazany adres, odnaleźli zwłoki dwóch osób - 74-letniej kobiety oraz 88-letniego mężczyzny. Na ich ciele znajdowało się wiele ran kłutych. Na miejscu zabezpieczono przedmioty, które mogą być narzędziami zbrodni. W domu funkcjonariusze znaleźli także martwego pies, który prawdopodobnie również zginął od ciosów nożem. 

Policja / zdjęcie ilustracyjne Krzemienna. 33-latek zabił ojca siekierą. Przyznał się do zbrodni

Morderstwo w Kamieniu Krajeńskim. Sprawę bada prokuratura

Według informacji reportera RMF FM 23-latek był trzeźwy, gdy zgłosił się na policję. Młody mężczyzna miał przekazać funkcjonariuszom, że zbrodni dokonał około godziny 7 rano, a następnie wykąpał się, ubrał i udał na komisariat. Jak przekazała Aleksandra Bratz z Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim Polskiej Agencji Prasowej, na posterunku policji pojawił się on około 10:30. Nie wiadomo, co powodowało mężczyzną, że dokonał tej zbrodni ani jakie były jej okoliczności. Sprawę bada prokuratura z Tucholi.

Jezioro - zdjęci ilustracyjne Mazury. Z jeziora Świętego wyłowiono zwłoki 37-latka z ranami kłutymi

Więcej o: