Mazury. Z jeziora 安i皻ego wy這wiono zw這ki 37-latka. Na ciele m篹czyzny znaleziono rany k逝te

O zw這kach m這dego m篹czyzny w jeziorze 安i皻ym (po這穎nym na terenie wojew鏚ztwa warmi雟ko-mazurskiego) poinformowa豉 w czwartek stacja RMF FM. Cia這 dryfuj帷e po wodzie spostrzeg w璠karz.

- Po przeprowadzonych oględzinach potwierdzono tożsamość mężczyzny, którym okazał się 37-letni mężczyzna. Jego ciało zostanie zabezpieczone do badań sekcyjnych - przekazał w rozmowie z portalem olsztyn.com.pl Rafał Prokopczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Zobacz wideo Olsztyn. 19-latek bez uprawnień stracił panowanie nad samochodem i doprowadził do kolizji. Uciekł z miejsca wypadku

Jezioro Święte na Mazurach. Znaleziono ciało z ranami kłutymi

Zwłoki mężczyzny zostały wyłowione z jeziora Świętego w miejscowości Kurki w gminie Olsztynek (woj. warmińsko-mazurskie). Według informacji podanych przez RMF FM ciało dryfowało w jeziorze w okolicach drogi krajowej nr 58.

Jako pierwszy zwłoki zauważył jeden z okolicznych mieszkańców - wędkarz, który wyciągnął ciało z wody na brzeg. Na ciele mężczyzny zauważył dwie rany kłute, znajdowały się na szyi. - Policyjni śledczy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia - poinformował Rafał Prokopczyk z olszyńskiej policji

"Według naszych nieoficjalnych informacji, to 37-letni obywatel Niemiec. Jego samochód znaleziono na parkingu w pobliżu jeziora" - dodaje RMF FM.

Wi璚ej o: