Krzemienna. 33-latek zabił ojca siekierą. Przyznał się do zbrodni

Policja zatrzymała 33-latka podejrzanego o zamordowanie siekierą własnego ojca. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa i przyznał się do winy - informuje "Super Express". Trafił na trzy miesiące do aresztu. Grozi mu dożywotnie pozbawienie wolności.

Do zbrodni doszło w ubiegły czwartek we wsi Krzemienna (pow. łobeski, woj. zachodniopomorskie). Późnym wieczorem mieszkańcy małej miejscowości usłyszeli krzyk matki zatrzymanego. Kobieta wybiegła przed dom, wołając: "Ratunku! Pomocy!".  

Zobacz wideo Bezczelna kradzież kół. Pięciu mężczyzn, bus i w 12 minut było po wszystkim

Krzemienna. Syn zamordował ojca siekierą. 33-latek trafił do aresztu

"Super Express" informuje, że mieszkańcy zgromadzili się pod furtką domu, przy której stał Dariusz Z. z zakrwawionymi rękoma. W środku mieszkania znaleziono ciało Pawła Z., ojca zatrzymanego. Mężczyzna leżał w kałuży krwi. Jego głowa była niemal całkowicie odcięta od głowy. 

Nowy Targ. 19-latka opublikowała w sieci zdjęcie broni z informacją sugerującą 'zamach na szkołę' Opublikowała zdjęcie broni i groźby zamachu na szkołę. Namierzył ją Interpol

Dariusz Z. został zatrzymany przez policję. Następnego dnia funkcjonariusze znaleźli siekierę, która najprawdopodobniej była narzędziem zbrodni. 33-latkowi postawiono zarzut zabójstwa ojca. Mężczyzna przyznał się do winy. Sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności. 

Dariusz Z. pracował ze swoim ojcem na fermie norek. Według mieszkańców Krzemiennej nic nie wskazywało na to, że 33-latek może dopuścić się zbrodni. Sąsiedzi twierdzą, że był spokojny i zamknięty w sobie.

Rzeka Pisa w Piszu. Zdjęcie ilustracyjne. Pisz. Chłopiec ratujący dorosłych utonął. Burmistrz miasta ogłosił żałobę

Więcej o: