"TVN24, trwaj w nieskończoność". Przyłączamy się do życzeń gwiazd na 20. urodziny stacji

Stacja TVN24 zaczęła nadawać dokładnie 20 lat temu. Z tej okazji gwiazdy składają jej życzenia. "Dużo wytrwałości i dużo najlepszych informacji", "Życzę wam, żebyście nie tracili wiary w to, co robicie", "Najlepsze życzenia!", "Stacjo TVN24, trwaj w nieskończoność!", "Dwadzieścia lat to nie przelewki", "Gratuluję wam z całego serca tej ciężkiej pracy" - to tylko niektóre z życzeń.

TVN24 rozpoczął transmisję 9 sierpnia 2001 r. Był to pierwszy całodobowy kanał informacyjny w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 20 lat ze studia przy ul. Wiertniczej oraz z dziewięciu regionalnych ośrodków stacji w całym kraju docierają do widzów najświeższe informacje. 

Zobacz wideo Gwiazdy składają życzenia z okazji dwudziestych urodzin TVN24

TVN24 obchodzi 20. urodziny. Gwiazdy składają życzenia. "Jesteście poważnym źródłem informacji"

TVN24 obchodzi swoje 20. urodziny już od kilku tygodni. Na antenie TVN24 pojawiają się materiały odsłaniające kulisy stacji oraz wspomnienia dziennikarzy z pierwszych lat jej działalności. W poniedziałek rozpocznie się specjalny program "#NASZE20-LECIE", który poprowadzi Anita Werner.  

Z okazji 20-rocznicy urodzin stacji gwiazd show-biznesy składają TVN24 życzenia. - Widzom TVN24 życzę, żeby mogli przez kolejne 20 lat cieszyć się świetnymi serwisami informacyjnymi. A stacji życzę, aby co najmniej przez kolejne 20 lat mogła nadawać i obserwować kolejne rządy, patrzyć im na ręce. Wszystkiego Najlepszego! - powiedział muzyk Krzysztof Zalewski. 

- Dwadzieścia lat to nie przelewki. Gratuluję wam z całego serca tej ciężkiej pracy, którą wkładacie - zaznaczył Piotr Kupicha z Feel. - Chciałbym złożyć najlepsze życzenia stacji TVN24. Stacjo TVN24, trwaj w nieskończoność! - powiedział piosenkarz i kompozytor Ralph Kaminski. -Pozdrawiam wszystkich widzów TVN24, które też oglądam, ponieważ bardzo cenię sobie wolne media - dodała Kayah. 

"Jesteście poważnym źródłem informacji. Tak trzymać! Bądźmy dalej razem!", "Dużo wytrwałości i dużo najlepszych informacji", "Życzę wam, żebyście nie tracili wiary w to, co robicie". "Żebyście dalej dostarczali jak najbardziej obiektywnie wiadomości", "Bądźcie otwarci, wrażliwi na problemy Polaków, na różnorodność i na miłość", "Z okazji 20-stych urodzin TVN24 życzę wszystkim widzom, aby stacja nadawała jak najdłużej, a TVN24, aby ta przygoda wiecznie trwała" - brzmią kolejne życzenia. 

Więcej o: