Morze Bałtyckie. Poszukiwania pasażera promu "Nova Star". Prawdopodobnie wypadł za burtę

Na Bałtyku trwają poszukiwana mężczyzny, który prawdopodobnie wypadł za burtę polskiego promu pasażerskiego "Nova Star". Samolot szwedzkiej straży przybrzeżnej i statek ratownictwa morskiego przeczesują rejon potencjalnego zaginięcia pasażera.
Zobacz wideo Ocieplenie klimatu zaszkodzi Bałtykowi. "Nie będzie lazuru. Może być nieprzyjemnie pachnąca, brunatna ciecz"

- To gigantyczny obszar poszukiwań, więc to jak szukanie igły w stogu siana - powiedział szwedzkiej telewizji publicznej Martin Martini z centrum dowodzenia straży przybrzeżnej w Göteborgu.

Zachodniopomorskie. Dwóm młodym sarnom splotły się poroża. Zwierzęta nie mogły się uwolnić. Były wyczerpaneKoziołkom splotły się poroża. Interweniowała policja. "Były wyczerpane"

Bałtyk - poszukiwania pasażera promu. Mężczyzna był pijany

Zaginiony, mężczyzna po pięćdziesiątce, był ostatnio widziany w nocy, kiedy prom był w pobliżu Gotlandii, w drodze do Nynäshamn z Gdańska. Znajomi mężczyzny zgłosili jego zaginięcie przed południem. Kiedy widzieli go po raz ostatni, był pijany. Nie podano jego narodowości.

Prom w międzyczasie przybił do Nynäshamn. Policja dokładnie przeszukuje jego wnętrze, mając nadzieję, że zaginiony mężczyzna odnajdzie się na pokładzie.

zdjęcie ilustracyjne - pokazowa operacja neurochirurgówGdańsk. Sukces lekarzy. Uratowali 3-latkę z głową oderwaną od kręgosłupa

Więcej o: