Władysławowo. Pożar przyczepy kempingowej. Strażacy znaleźli w środku zwęglone zwłoki młodego mężczyzny

Do pożaru przyczepy kempingowej doszło we wtorek w nocy przy ulicy Spokojnej we Władysławowie. Strażacy, którzy walczyli z ogniem, znaleźli na miejscu zwęglone zwłoki młodego mężczyzny. Na razie nie ustalono jego tożsamości.

Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze przyczepy kempingowej w nocy z poniedziałku na wtorek, tuż przed godziną 3. Na miejsce natychmiast wysłano zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej Chłapowo, Ochotniczej Straży Pożarnej we Władysławowie i Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą Puck.

Władysławowo. Pożar przyczepy kempingowej. Była doszczętnie spalona

"Niestety pożary takich obiektów są bardzo szybkie i gwałtowne. W chwili przybycia pierwszych jednostek przyczepa była doszczętnie spalona. Ratownikom pozostało dogaszenie pogorzeliska" - napisano na facebookowym profilu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pucku.

Wypadek autobusu w Turcji Turcja. Wypadek autobusu wiozącego turystów na lotnisko. 4 osoby nie żyją

Podczas wykonywania działań na miejscu, strażacy znaleźli zwęglone zwłoki. "Miejsce przejął prokurator" - czytamy na Twitterze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pucku.

Nie wiadomo jeszcze, z jakiego powodu pojawił się w przyczepie ogień - ustali to biegły z zakresu pożarnictwa. - Przyczepa kempingowa nie miała mediów - nie była podłączona do prądu, ani do wody - mówił cytowany przez TVN24 mł. kpt. Krzysztof Minga, oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Pucku. 

Służby nie ustaliły jeszcze tożsamości ofiary

Służbom nie udało się jak na razie ustalić tożsamości ofiary pożaru. Sierż. Monika Mularska z Komendy Powiatowej Policji w Pucku cytowana przez TVN24 za PAP poinformowała jedynie, że był to młody mężczyzna.

Mobilny punkt szczepień (zdjęcie ilustracyjne). Zamość. Podpalenie punktu szczepień i siedziby sanepidu. Pożar w punkcie szczepień w Zamościu. Kto podpalił? Są pierwsze doniesienia

- Na miejscu pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki, biegłym lekarzem sądowym, którzy pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności procesowe - dodała.

Zobacz wideo Jelenia Góra. Policja zatrzymała 32-latka, który podpalił materac na klatce schodowej
Więcej o: