Radymno. Kierowca próbował rozjeżdżać pieszych. Jest poszukiwany przez policję [WIDEO]

W Radymnie koło Jarosławia kierowca bmw próbował przejechać pieszych znajdujących się na parkingu przy plaży. Jak informuje Polsat News, policji udało się już ustalić tożsamość właściciela pojazdu. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę.

Na nagraniu widać, jak kierowca bmw krąży wokół grupy osób, co chwila wyraźnie przyspieszając. Nie ma wątpliwości, że kierujący pojazdem próbował przejechać pieszych. - Uciekajcie! - krzyczała jedna z kobiet. Choć zdarzenie mogło zakończyć się tragicznie, na szczęście nikt nie ucierpiał.

 

Radymno. Kierowca bmw próbował przejechać grupę osób. Sprawą zajmuje się policja

 - Nieznane są motywy zdarzenia, gdyż jest to świeża sprawa. Trwa przesłuchiwanie świadków - przekazała w rozmowie Polsat News asp. szt. Anna Długosz z policji w Jarosławiu.

Jak dodała, samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Funkcjonariuszom udało się też ustalić tożsamość właściciela pojazdu. Teraz funkcjonariusze muszą upewnić się, że to właśnie on siedział za kierownicą bmw. 

Zobacz wideo Czy kierowcy ustępują pieszym po wprowadzeniu nowych przepisów? To wideo policji pokazuje, że niekoniecznie
Więcej o: