Wakacje 2021. Polacy ruszyli nad morze. Spore korki przed bramkami na A1

Od rana na autostradzie A1 przy punktach poboru opłat w Nowej Wsi i Rusocinie tworzą się korki. Problemy występują także w Gajewie w kierunku Gdańska, gdzie są nieczynne toalety.
Zobacz wideo Czy wiesz jak prawidłowo włączać się do ruchu? Dzięki tym zasadom, każdemu będzie jeździć się wygodniej

Jak widać, Polacy masowo wyruszyli nad morze. Od rana przed bramkami na autostradzie A1, zwanej także Autostradą Bursztynową, tworzą się korki. Jak na razie największe utrudnienia występowały około godziny 10:00 rano, gdy czas oczekiwania przekraczał 30 min. Aktualnie kierowcy nadal muszą jednak uzbroić się w cierpliwość - czas oczekiwania wynosi ponad 15 min (stan na godzinę 11:30).

Co denerwuje mieszkańców nadmorskich kurortów? Turyści z gołymi brzuchami, hałas, śmieci i parawany na plaży Wakacje w Polsce. Co denerwuje mieszkańców kurortów? M.in. gołe brzuchy

Korki na A1. Ponad 15 min oczekiwania przy punktach poboru opłat

Około godziny 10:00 na wjeździe do Placu Poboru Opłat Nowa Wieś pod Toruniem w kierunku Gdańska czas oczekiwania przekraczał 30 minut - poinformował profil AmberOne A1 na Twitterze. Około godziny 11:00 czas oczekiwania na PPO Nowa Wieś w kierunku Łodzi wynosił ponad 15 min.

Na godzinę 11:20 PPO Rusocin w kierunku Gdańska oraz w kierunku Łodzi wynosił ponad 15 min. Kierowcy są proszeni o zachowanie ostrożności. W Miejscu Poboru Opłat Gajewo w kierunku Gdańska są natomiast nieczynne toalety (stan na godzinę 11:40). 

Bloki w Gdańsku - zdjęcie ilustracyjne "Deszcz pieniędzy" z nieba. W Gdańsku na ulicy leżało 200 tys. zł

Autostrada Bursztynowa. Śledź sytuację na kamerach online

Na stronie autostrady można śledzić stan z kamer online przekazywany w czasie rzeczywistym. Link do transmisji znajduje się TUTAJ.

Więcej o: