Zaginięcie z 2016 roku. Policja wyznaczyła nagrodę za pomoc w sprawie 17-letniego Fabiana

Sprawa dotyczy zaginięcia z 2016 roku. Nastolatek pochodzący z wielkopolskiej Tarnowej koło Wrześni wyszedł na spotkanie ze znajomymi i nigdy z niego nie wrócił. Policja podejrzewa, że został zamordowany i za pomoc w rozwikłaniu sprawy, proponuje nagrodę.
Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Za pomoc w sprawie zaginięcia nastolatka z października 2016 roku, komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę w wysokości 10 tys. złotych. Osoby posiadające informację na ten temat, mogą kontaktować z oficerami zajmującymi się sprawą pod numerem telefonu: 572 899 555 albo osobiście w KWP Poznań ul. Kochanowskiego 2A, pokój 430. Policja zapewnia pełną anonimowość.

Wyszedł z domu i nie wrócił. Policja stara się rozwikłać sprawę zaginięcia sprzed pięciu lat

Wielkopolska policja od niemal pięciu lat próbuje rozwikłać sprawę zaginięcia Fabiana Zydora z miejscowości Tarnowa koło Wrześni (woj. wielkopolskie). 30 października 2016 roku 17-letni wówczas chłopiec umówił się na wieczorne spotkanie z kolegami, które odbywało się w domu w jednego z nich - oddalonym od domu poszukiwanego o jedyne kilkaset metrów. Po opuszczeniu spotkania, wszelki ślad po chłopcu zaginął.

Wypadek na DK 50Wypadek w Grębiszewie. Prokuratura poszukuje nagrań ze zdarzenia

Wielkopolska. Policja wyznaczyła nagrodę za informacje w śledztwie

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Poznaniu są przekonani, że chłopiec nie żyje, a jego ciało zostało ukryte. Okoliczności zaginięcia pozostają jednak cały czas nieznane. Funkcjonariusze liczą więc na pomoc w rozwiązaniu sprawy, za co oferują 10 tys. zł nagrody. 

"Fabian Zydor, 17-latek spod Wrześni, w październiku 2016 r. został zamordowany, a ciało ukryte. Kryminalni z Poznania już wiedzą, że nie było to zwykłe zaginięcie. Szef wielkopolskiej Policji wyznaczył 10 000 zł nagrody" - pisze rzecznik prasowy Policji w Poznaniu Andrzej Borowiak. 

Zbiornik Szperek2,5-letnie dziecko utonęło w jeziorze w Antoninie. Rodzice usłyszeli zarzuty

Więcej o: