Tatry. Zaginął 24-letni Polak. Jego samochód znaleziono na Słowacji

Słowaccy ratownicy poszukują polskiego turysty, który zaginął w środę 14 lipca. 24-latek według wcześniejszego planu miał wrócić do domu w sobotę. Służby apelują o pomoc w poszukiwaniach.

Zaginął 24-letni Kornel Kosarzycki, jego samochód znaleziono w Jaworzynie Tatrzańskiej

Trwają poszukiwania Kornela Kosarzyckiego, który zaginął na Słowacji. Po raz ostatni był widziany w środę 14 lipca około godziny 17.00. Jego samochód został znaleziony w Jaworzynie Tatrzańskiej. 

Szukam mojego brata, miał wrócić w sobotę, a do dzisiaj nie ma z nim żadnego kontaktu. Została już powiadomiona policja, TOPR oraz słowackie służby. Jego samochód znaleziono w Jaworzynie Tatrzańskiej, skąd miał wyruszać. Może ktoś spotkał go na szlaku

- napisał na forum poświęconym tematyce górskiej brat 24-latka, cytowany przez "Gazetę Krakowską".

Zobacz wideo Akcja ratownicza w Jaskini Wielkiej Śnieżnej

Bałtyk. Zakaz kąpieli (zdjęcie ilustracyjne)Mielno. Za parawanem leżało ciało topielca, a turyści i tak wchodzili do morza

Polscy i słowaccy ratownicy apelują o pomoc w poszukiwaniu Kornela Kosarzyckiego

Słowaccy ratownicy razem z polskimi ratownikami medycznymi z Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego prowadzą poszukiwania zaginionego mężczyzny i proszą o pomoc osoby, które między 15 a 18 lipca widziały 24-latka. Na Facebooku służby opublikowały wizerunek poszukiwanego turysty oraz poinformowały, że Kornel Kosarzycki ma 194 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Informacje na temat mężczyzny można przekazywać, dzwoniąc pod numer telefonu: 052 7877711.

Mateusz Morawiecki i Ursula von der LeyenNieoficjalnie: KE wyśle list do polskich władz. Ma ostrzec przed sankcjami

Więcej o: