Nysa. Tragiczny wypadek na wieczorze panieńskim. Zginęła 36-latka, która wpadła pod koła kolejki

36-letnia uczestniczka wieczoru panieńskiego wypadła z wagonika turystycznej kolejki. Życia kobiety nie udało się uratować.

Tragiczny wypadek miał miejsce w piątek 16 lipca przed godziną 22:00 przy ul. Krzywoustego w Nysie (województwo opolskie). 36-latka uczestniczyła w wieczorze panieńskim, którego jedną z atrakcji był przejazd turystyczną kolejką po mieście. W trakcie zabawy kobieta wypadła z wagonika ciuchci i trafiła pod koła pojazdu.

- Niestety, ona tak niefortunnie upadła, że wpadła od razu pod koła wagonika, który jechał za nią - relacjonował mł. asp. Dariusz Świątczak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu w rozmowie z Radio Opole.

Zobacz wideo Śląskie. Osobówka zderzyła się czołowo z autobusem

Nysa. Wypadek podczas wieczoru panieńskiego. 36-letnia kobieta zmarła w szpitalu

Pierwszej pomocy kobiecie udzielili świadkowie wypadku, a po nich do reanimacji przystąpili policjanci. Na miejsce zdarzenia wezwano dwa zespoły ratownictwa medycznego, które podjęły dalszą próbę reanimacji poszkodowanej 36-latki. Kobieta została przewieziona do nyskiego szpitala, jednak mimo wysiłków medyków, jej życia nie udało się uratować.

Małopolska. Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia i a później spalił samochódMałopolska. Kierowca uciekł z miejsca wypadku, a później podpalił samochód

Zgodnie z informacjami, do których dotarło Radio Opole, 67-letni kierowca ciuchci w momencie wypadku był trzeźwy. Dokładne okoliczności zdarzenia bada nyska policja i prokuratura.

Sprawa Iwony Wieczorek. Śledczy przeprowadzili eksperyment procesowy w SopocieIwona Wieczorek. Śledczy przeprowadzili eksperyment procesowy w Sopocie

Więcej o: