Śląsk. Policja szuka trzech nastolatek. Zniknęły z ośrodka terapeutycznego w Orzeszu

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie poszukują trzech nastolatek, które w środę oddaliły się z ośrodka terapeutycznego w Orzeszu.

Poszukiwane to 13-letnia Zuzanna Żegleń, 15-letnia Lena Emurla oraz 13-letnia Karolina Kupiniak. Dziewczynki ostatni raz były widziane w ośrodku w środę koło godziny 17. Do tej pory nastolatki nie nawiązały kontaktu z policją. Służby udostępniły ich wizerunek.

Zaginęły nastolatki. Policja podaje rysopis

13-letnia Zuzanna pochodzi z Tychów, ma około 162 cm wzrostu, jest szczupła, ma długie blond włosy. Była ubrana w długie spodnie dresowe koloru szarego, niebieską koszulkę z krótkim rękawem oraz sportowe obuwie.

Zuzanna ŻegleńZuzanna Żegleń Śląska policja

15-letnia Lena mieszka w Chorzowie. Ma około 162 cm wzrostu, nie ma włosów. W momencie zaginięcia była ubrana w czarne krótkie spodenki oraz czarną bluzę, na głowie miała czerwoną bandamkę. 

Zobacz wideo Poszukiwania dwóch nastolatków w Lubuskiem. Zaangażowano śmigłowiec, motorówki, noktowizory, drony i quady

Zaginiona Lena EmurlaZaginiona Lena Emurla Śląska policja

13-letnia Karolina Kupiniak mieszka w Jawiszowicach (powiat oświęcimski). Ma około 156 cm wzrostu, ciemne długie włosy z zielonymi pasemkami. Była ubrana w białą koszulkę oraz długie czarne spodnie z przetarciami.

Karolina KupniakKarolina Kupniak Śląska policja


Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy mają informacje nt. miejscu pobytu dziewczynek. Mogą skontaktować się bezpośrednio z komendą w Mikołowie pod numerem telefonu 47 85 582 55 lub zadzwonić na numer alarmowy 112.

Michał Kozek - 35-letni Polak zaginął na MaderzeNa Maderze zaginął 35-letni Michał Kozek. Informację potwierdziło MSZ
Więcej o: