Mężczyzna z tatuażem zatrzymany. 44-latek przyznał się do zabicia swojej partnerki

Podejrzany o zabójstwo 44-letni Tomasz T., za którym wysłano list gończy, został zatrzymany przez policję w powiecie pajęczańskim (woj. łódzkie), gdzie ukrywał się w garażu. Podczas przesłuchania w bełchatowskiej prokuraturze przyznał się do zabicia swojej 39-letniej partnerki Eweliny T. Twierdził jednak, że nie chciał odebrać jej życia.

Bełchatowscy policjanci wraz z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie zatrzymali 44-letniego mężczyznę podejrzanego o zabójstwo partnerki. W trakcie przesłuchania przyznał się do morderstwa.

Zobacz wideo Policja poszukuje Jacka Jaworka podejrzanego o potrójne zabójstwo

Policjanci zatrzymali podejrzanego 44-latka w garażu. Mężczyzna przyznał się, że zabił

12 lipca policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym mężczyznę, który podejrzewany był o zabójstwo kobiety - swojej 39-letniej partnerki. Ukrywał się w garażu na terenie jednej z posesji w gminie Rząśnia (powiat pajęczański).  "44-latek przykryty kocami i ubraniami był wyraźnie zaskoczony wizytą policjantów" - relacjonuje policja.

Poszukiwania ojca i dwójki dzieciOjciec zniknął z synem i córką. Matka nie wie, gdzie są jej dzieci

Mężczyzna został przesłuchany przez bełchatowską prokuraturę. - Tomasz T. przyznał się do popełnienia zarzuconego mu czynu i złożył obszerne wyjaśnienia, wskazując w nich, że nie chciał pozbawić swojej konkubiny życia - mówi portalowi Bełchatów Nasze Miasto Magdalena Czołnowska-Musioł, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim.

Jak podaje portal, prokuratura już postawiła mężczyźnie zarzut:

Mężczyzna podejrzany jest o to, że w okresie pomiędzy 1 lipca, a 3 lipca 2021 roku, w mieszkaniu jednego z bloków w Bełchatowie (woj. łódzkie) działając z zamiarem bezpośrednim pozbawienia życia Eweliny P. zadał jej cios narzędziem ostrokrawędzistym w okolicę szyi, powodując u niej ranę kłutą, które to obrażenia skutkowały zgonem pokrzywdzonej, tj. o czyn z art. 148 § 1 k.k.

Tomasz T. ukrywał się przed policją. Rozesłano za nim list gończy

Prokuratura Rejonowa wydała za 44-latkiem list gończy, prosząc o kontakt osoby, które posiadają informacje istotne dla śledztwa. Jego wizerunek ujawniono w mediach, aby przyspieszyć zatrzymanie niebezpiecznego mężczyzny. Mężczyzna ma na twarzy charakterystyczny tatuaż.

Dom w Borowcach, w którym doszło do zbrodniZbrodnia w Borowcach. Policja chwali roztropne zachowanie 13-latka

Mężczyźnie za zabójstwo kobiety grozi kara od 8 do 25 lat więzienia lub dożywotnie pozbawienie wolności

Więcej o: