Warszawa. Ojciec zniknął z synem i córką. Matka nie wie, gdzie są jej dzieci. Policja prosi o pomoc

Policjanci z warszawskiego Mokotowa poszukują dwójki dzieci i ich ojca. Półtora miesiąca temu wyprowadził się z wynajmowanego mieszkania na ul. Belgradzkiej w Warszawie i nie powiedział matce dzieci, dokąd je zabiera. Policja prosi o pomoc osoby, które mają na ten temat jakąkolwiek wiedzę.

Zaginione dzieci najprawdopodobniej przebywają ze swoim ojcem, który jest również poszukiwany.

Zobacz wideo Prawidłowo jadący motorowerem 16-latek potrącony przez samochód. Policja poszukuje sprawcy wypadku, do którego doszło w powiecie wielickim

Mokotowska policja szuka dwójki dzieci i ich ojca. Dzieci najprawdopodobniej przebywają z ojcem

Jak ustalili policjanci, 31 maja 35-letni ojciec dwójki dzieci Minh Anh Tran, który jest obecnie poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu, wyprowadził się z wynajmowanego mieszkania przy ul. Belgradzkiej w Warszawie. Prawdopodobnie zabrał ze sobą dzieci: 6-letnią Olivię Linh Tran i 8-letniego Mikołaja Minh Tran. Nie poinformował jednak matki dzieci, gdzie będzie z nimi przebywał, mimo że wcześniej jej to obiecał.

Wielkopolska. Pijany mężczyzna porwał dziecko swojej byłej partnerki. 40-latka zatrzymała policja (zdjęcie ilustracyjne)Potrójne morderstwo. Kobieta zdążyła zadzwonić na policję przed śmiercią

Policja szuka zaginionego ojca i dwójki dzieci. Apeluje o pomoc

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Olivii Linh Tran, Mikołaja Minh Tran, a także ich ojca Minh Anh Tran proszone są o pilny kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7 – nr tel. 47 72 392 50 lub 47 72 392 52, najbliższą jednostką Policji lub całodobowym numerem 112.

- prosi policja.

Informacje można również przekazywać na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Policja (zdjęcie ilustracyjne)Kraków. Pijany pomylił drogę. Zamiast do dziewczyny, pojechał na policję

W 2020 roku zaginęło 181 niepełnoletnich osób w wieku do 17 lat. Z kolei porwania rodzicielskie zgłoszono 125 razy. Dopuściło się ich 58 kobiet i 67 mężczyzn. Do zaginięć najczęściej dochodziło poza granicami Polski oraz w województwie mazowieckim - wynika ze statystyk dotyczących zaginięć, zgłoszonych do fundacji ITAKA.

Więcej o: