Pomorskie. Wypadek busa na DK 22. Cztery osoby ranne. Utrudnienia w ruchu

W piątek nad ranem na drodze krajowej nr 22 doszło do groźnego wypadku busa w pobliżu miejscowości Gutowiec (pomorskie). Jak wynika z informacji mediów, cztery osoby są ranne.

Do zdarzenia doszło w piątek 9 lipca ok. godziny 6.50 na drodze krajowej nr 22 w pobliżu miejscowości Gutowiec w województwie pomorskim. Bus uderzył w drzewo. 

Zobacz wideo Policja aresztowała 32-latka podejrzanego o spowodowanie śmiertelnego wypadku

Pomorskie. Cztery osoby poszkodowane po uderzeniu busa w drzewo

- Cztery osoby są ranne po uderzeniu busa w drzewo w pobliżu miejscowości Gutowiec w powiecie chojnickim. Droga krajowa nr 22 jest zablokowana - przekazał w piątek PAP dyżurny Punktu Informacji Drogowej gdańskiego oddziału GDDKiA Łukasz Błotnicki cytowany przez Onet

Droga jest zablokowana. Kierowcy powinni przygotować się na utrudnienia na trasie pomiędzy Czerskiem a Chojnicami, które mogą potrwać ok. dwóch godzin.

Łódź. Policja: Wyniósł ze sklepu wino o wartości niespełna 5 złotych. Teraz grozi mu 5 lat więzieniaUkradł wino za mniej niż 5 złotych. Teraz grozi mu 5 lat więzienia

Na miejscu prace prowadzi pięć zastępów straży pożarnej, trzy karetki pogotowia ratunkowego oraz policja - informuje portal weekendfm.pl

Prace ratowników oraz funkcjonariuszy policji trwają. Nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną wypadku i dlaczego pojazd wypadł z drogi, a następnie uderzył w drzewo. Nie poinformowano również o tym, w jakim dokładnie stanie są poszkodowane osoby. 

Plac przed łódzką katedrąŁódź. Czerwone ślady "odciśniętych w farbie dłoni" przed katedrą

Wypadek w pobliżu miejscowości Gutowiec

Na Twitterze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej pojawiły się zdjęcia z miejsca wypadku oraz krótką informacją o zdarzeniu. Jak potwierdzono, do zdarzenia doszło na 271 kilometrze drogi krajowej nr 22. W wyniku uderzenia w drzewo cztery osoby zostały poszkodowane. Na miejsce oddelegowano zastępy JRG Chojnice, OSP Rytel oraz OSP Czersk. 

Wypadek na DK22 na trasie Chojnice-Czersk w miejscowości Gutowiec. Droga jest zablokowana" - potwierdza zdarzenie NaviExpert na Twitterze. 

Więcej o: