Policja poszukuje mężczyzny z tatuażem. Tomasz Tomczak jest podejrzany o zabicie kobiety

Policja z Bełchatowa poszukuje 44-letniego Tomasza Tomczaka, za którym prokuratura wydała list gończy. Mężczyźnie podejrzanemu o zabicie 39-latki grozi dożywocie.

Jak podaje policja, 44-letni Tomasz Tomczak z Bełchatowa ukrywa się przed organami ścigania. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo 39-letniej kobiety.  "Z dotychczasowych ustaleń wynika, że tragedia rozegrała się w okresie od 1 do 3 lipca 2021 roku w mieszkaniu sprawcy" - podaje bełchatowska policja w krótkim komunikacie. 

Zobacz wideo

Bełchatów. Policja poszukuje mężczyzny podejrzanego o zabójstwo

Prokuratura Rejonowa w Bełchatowie wydała za 44-latkiem list gończy. "Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Tomasza Tomczaka, które mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bełchatowie pod nr telefonu 47 846 52 11 lub nr alarmowym 112" - czytamy na policyjnej stronie. 

Jak widać na zdjęciach opublikowanych przez policję, Tomczak ma twarz pokrytą charakterystycznymi tatuażami. Na jednej z fotografii ma także kolczyki w brwi oraz w uchu. 

Tomasz TomczakTomasz Tomczak Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie

Więcej o: