Warszawa. Wypadek na S8. Karambol sześciu samochodów, utrudnienia w ruchu

We wtorek rano na trasie S8 w Warszawie doszło do wypadku. Na jezdni w kierunku Białegostoku zderzyło się sześć samochodów. Na miejscu trwają prace służb.

Jak poinformował portal tvnwarszawa.pl, na trasie S8 w stronę Białegostoku na wysokości ulicy Broniewskiego w Warszawie we wtorek rano doszło do niebezpiecznego wypadku. Początkowo informowano o zderzeniu się pięciu samochodów. Jak przekazała chwilę później policja, w kolizji udział wzięło jednak sześć pojazdów. 

Zobacz wideo Wypadek w tunelu. Kierowca ciężarówki nie zauważył jadącego obok citroena

Warszawa. Karambol na S8 w Warszawie

- Na lewym pasie jezdni zderzyły się trzy samochody dostawcze i dwa auta osobowe. Doszło do najechania. Pas jest wyłączony z ruchu - informował reporter Tomasz Zieliński. 

Po aktualizacji informacji okazało się, że udział w zdarzeniu wzięło sześć samochodów. Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji przekazała, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi oraz nie ma poszkodowanych osób. 

Zalana ulica w Koszalinie Wał szkwałowy i burza w Koszalinie. Ulewa zalała drogi, parkingi

Na miejscu zdarzenia pracuje sześć radiowozów stołecznej policji oraz pomoc drogowa. Nie wiadomo, w jaki sposób doszło do wypadku. Wyjaśnieniem sprawy zajmą się służby. 

Kierowcy wybierający się tą trasą do Białegostoku powinni spodziewać się sporych utrudnień w ruchu. Jak wyraźnie widać w Google Maps, korek zaczyna się już na wysokości ul. Górczewskiej na Bemowie. Trasa jest całkowicie zablokowana. Policja nie poinformowała o tym, jak długo potrwają utrudnienia na trasie. 

Tragedia w Stalowej Woli. W wypadku śmierć ponieśli rodzice trojga dzieci Tragedia w Stalowej Woli. "Liczba pijanych na polskich drogach jest olbrzymia"

"Kolizja na S8 w Warszawie w al. Armii Krajowej na wysokości ul. Broniewskiego. Występują duże utrudnienia w ruchu w Kierunku Marek" - informował NaviExpert na Twitterze. 

Policyjna mapa wypadków 

Na stronie internetowej polskiej policji każdego dnia w okresie wakacyjnym aktualizowana jest mapa wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym. Funkcjonariusze chcą w ten sposób zwrócić uwagę na skalę problemu oraz ilości tragedii, do których dochodzi na polskich drogach. 

"Należy mieć na uwadze, że za każdym punktem zaznaczonym na tej mapie, kryje się ludzka tragedia. Każde, nawet z pozoru błahe zignorowanie przepisów, brawura, zlekceważenie senności czy zmęczenia mogą być przyczyną tragedii na drodze" - zaznaczają policjanci. 

Mapę możecie znaleźć na stronie policja.pl

Więcej o: