Śmiertelny wypadek pod Gorzowem Wielkopolskim. "Z niewyjaśnionych przyczyn uderzyła w pojazd ciężarowy"

Na drodze z Gorzowa Wielkopolskiego do Myśliborza samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Jedna osoba zginęła na miejscu. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności zdarzenia.
Zobacz wideo Śląsk. Wjechała na przejazd kolejowy. Przed zderzeniem z pociągiem uratował ją policjant

Jak podaje newslubuski.pl, w czwartek 1 lipca około godziny 5:30 rano doszło do wypadku w miejscowości Jastrzębiec pod Gorzowem Wielkopolskim (województwo lubuskie). Na miejscu pracują służby. Droga jest zablokowana.

Śmiertelny wypadek pod Gorzowem Wielkopolskim. Nie żyje kobieta

Na trasie z Gorzowa do Myśliborza doszło do zderzenia się samochodu z pojazdem ciężarowym. Kierująca osobówką kobieta zginęła na miejscu, natomiast 35-letni kierowca ciężarówki nie odniósł żadnych obrażeń. Mężczyzna był trzeźwy.

Policja (zdjęcie ilustracyjne)Wypadek na S3. Na miejscu dwa śmigłowce LPR. Rannych dziewięć osób

Dokładne przyczyny zdarzenia nie są na razie jasne. Jak przekazał portalowi gorzowianin.com rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie, Grzegorz Jaroszewicz, kierująca samochodem osobowym kobieta jechała w stronę Gorzowa. - Osobówka z niewyjaśnionych przyczyn uderzyła w pojazd ciężarowy jadący z naprzeciwka - powiedział. Na miejsce wypadku wysłano pięć zastępów straży pożarnej, policję i pogotowie. 

Wypadek w ElżbietowieElżbietów. W wypadku zginęły dwie kobiety i troje małych dzieci. Policja mówi o wstępnych przyczynach

Droga z Gorzowa Wielkopolskiego do Myśliborza zablokowana

Na miejscu pracują gorzowscy policjanci pod nadzorem prokuratora, którzy będą wyjaśniać dokładne okoliczności wypadku. Droga jest zablokowana, a utrudnienia mogą potrwać przez kilka godzin. Portal gorzowianin.com zaleca, by kierowcy jadący w stronę Myśliborza kierowali się objazdem drogą ekspresową S3 lub lokalnymi drogami przez Ściechówek, Smoliny, Staw i Trzinną. 

Więcej o: