Mazowsze. Zderzenie osobówki z ciężarówką. Zginęło pięć osób, w tym troje dzieci

Pięć osób, w tym troje dzieci, zginęło wskutek zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. Do tragedii doszło około południa w miejscowości Elżbietów (woj. mazowieckie).

- Autem osobowym podróżowało pięć osób: dwoje dorosłych oraz trójka dzieci. Natomiast ciężarowym tylko kierowca. Niestety, w wyniku tego zdarzenia, wszystkie pięć osób podróżujące osobówką poniosły śmierć na miejscu - poinformował w rozmowie z TVN Warszawa Rafał Krupa, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie.

Zobacz wideo Policjanci reanimowali mężczyznę, który zasłabł w trakcie jazdy. 74-latek przeżył

Tragiczny wypadek na Mazowszu

Do wypadku doszło na drodze lokalnej łączącej DK 50 i DK 92, na trasie z Sochaczewa do Szymanowa. -  Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem osobowym, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu pojazdem ciężarowym, który poruszał się drogą z pierwszeństwem. Doszło do zderzenia pojazdów. Niestety śmierć na miejscu poniosły wszystkie osoby podróżujące autem osobowym. Strażacy na miejscu wycinali te osoby z pojazdu, ponieważ zostały one zakleszczone - przekazała w TVN Warszawa Aleksandra Calik z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu. 

Portal tvp.info podaje, że strażacy próbowali jeszcze reanimować jeszcze jedno z dzieci, jednak lekarz stwierdził zgon. Jak relacjonowała policja, strażacy na miejscu wycinali te osoby z pojazdu, ponieważ zostały one zakleszczone.

Na miejscu prowadzone są czynności z udziałem policji i prokuratora, wyznaczone zostały objazdy. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało.

Zatrzymana 41-latka Nietrzeźwa 41-latka przewoziła w golfie 7 dzieci. To nie wszystko

Więcej o: