Lubuskie. Wypadek na S3. Na miejscu dwa śmigłowce LPR. Rannych dziewięć osób

Dziewięć osób zostało rannych w wypadku na S3. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, "do wypadku doszło podczas najechania na tył". Trasa jest zablokowana. Wyznaczono objazd.

Do wypadku doszło w niedzielę ok. 16:30. Na trasie S3 na odcinku Międzyrzecz-Świebodzin na wysokości miejscowości Nietoperek zderzyły się dwa samochody - informuje News Lubuski. Oba auta wypadły z drogi i dachowały.

Zobacz wideo O włos od tragedii na przejściu dla pieszych. Ojciec w ostatniej chwili chwycił dziecko

Dziewięć osób rannych

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że do wypadku doszło podczas najechania na tył - przekazał serwisowi sierż. sztab. Mateusz Maksimczyk, rzecznik policji w Międzyrzeczu. Początkowo informowano o ośmiu rannych, jednak jak podaje PAP poszkodowanych jest dziewięć osób. Przetransportowano je do szpitali na terenie województwa lubuskiego.

Na miejsce wypadku przyjechało osiem zastępów straży pożarnej i kilka zespół pogotowia. News Lubuski podaje, że wezwano również dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Trasa w S3 w kierunku Zielonej Góry została zablokowana, wyznaczono objazd tzw. "starą trójką". Przyczyny wypadku ustala policja.

Więcej o: