Kościan. Po meczu Polska-Szwecja kibic wyrzucił telewizor przez okno. Interweniowała policja

Reprezentacja Polski przegrała w środę ze Szwecją i zakończyła swój udział w mistrzostwach Europy. Klęska drużyny Paulo Sousy na tyle rozwścieczyła mieszkańca Kościana, że w przypływie emocji postanowił on wyrzucić telewizor z okna swojego mieszkania.

Jak podał portal kosciannasygnale.pl, policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kościanie zostali poinformowani o zdarzeniu około godz. 20. Do niecodziennego incydentu doszło na osiedlu Piastowskim. 

Zobacz wideo Policja postawiła zarzuty kilkudziesięciu pseudokibicom, którzy brali udział w ustawce na autostradzie A4 w lipcu 2020 r.

Euro 2020. Po meczu Polska-Szwecja mieszkaniec Kościana wyrzucił telewizor z trzeciego piętra

Osoba zgłaszająca wskazała później funkcjonariuszom okno na trzecim piętrze budynku mieszkalnego, z którego prawdopodobnie wyrzucono telewizor. Mundurowi nie zastali jednak nikogo w mieszkaniu. 

"Na szczęście w tym czasie nikt nie przechodził chodnikiem i nikt nie ucierpiał" - czytamy na portalu kosciannasygnale.pl.

W ostatnim meczu fazy grupowej mistrzostw Europy Polska uległa Szwecji 2:3 i z dorobkiem zaledwie jednego punktu pożegnała się z turniejem. Z grupy E do dalszej fazy rozgrywek awansowali Szwedzi oraz Hiszpanie. 

Więcej o: