Rajd na Rajdowej w Konotopie. Uderzył w ogrodzenie, drzewo i słup. Potem dachował [WIDEO]

W Konotopie pod Warszawą doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Samochód, którym w szaleńczym pędzie podróżowały dwie osoby, przebił się przez ogrodzenie i przewrócił na dach. Według wstępnych informacji nikomu nic się nie stało. Kierowca miał mieć 1,8 promila alkoholu we krwi.
Zobacz wideo Pijany kierowca jechał na uszkodzonych oponach, niemal doprowadził do wypadku. Tak zaczął się pościg

Na ulicy Rajdowej w Konotopie (powiat warszawski zachodni) doszło do wypadku. Samochód jadący z dużą szybkością przebił się przez ogrodzenie posesji, następnie uderzył w drzewo i słup telekomunikacyjny i skończył na dachu. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez miejski monitoring. 

Pościg na za pijanym kierowcom na Dolnym Śląsku Dolny Śląsk. Pościg za pijanym kierowcą jak z filmu akcji [WIDEO]

Konotopa. Pijany kierowca dachował i wylądował na prywatnej posesji 

Do zdarzenia doszło w czwartek 17 czerwca około godziny 19:30. Kierujący pojazdem stracił nad nim panowanie i - koziołkując - wylądował na prywatnej posesji. 

Mimo że zdarzenie wyglądało na bardzo groźne, zarówno pasażer, jak i kierowca wydostali się z pojazdu o własnych siłach. Na miejsce zdarzenia przybyły policja i straż pożarna. Drugi z mężczyzn, który początkowo został wzięty za kierowcę, uciekł z miejsca zdarzenia, jednak policjantom udało się go dostrzec na sąsiedniej ulicy. Po złożeniu zeznań został wypuszczony do domu. Obaj mężczyźni w chwili zdarzenia mieli znajdować się się pod wpływem alkoholu.

Wypadek pod Warszawą. Kierowca miał 1,8 promila alkoholu we krwi

Zdarzenie widać na nagraniu poniżej:

 

- Pasażer oddalił się, ale jeszcze tego samego wieczoru został ujęty przez policjantów z Ożarowa Mazowieckiego. Kierujący autem, który pozostał na miejscu, był nietrzeźwy. Badanie wskazało 1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Pod wpływem alkoholu był również pasażer - przekazała portalowi tvnwarszawa.pl Ewelina Gromek-Oćwieja z Komendy Powiatowej Policji dla powiatu warszawskiego zachodniego. Kierowcy odebrano prawo jazdy. Zostanie przesłuchany gdy wytrzeźwieje.

Nauka jazdy w Olsztynie (zdj. ilustracyjne) Oblała egzamin na prawo jazdy. Wsiadła smutna do swego auta i odjechała

Więcej o: