Legionowo. Wypadek na przejeździe rowerowym. Śmigłowiec LPR zabrał 12-latkę do szpitala

Na przejeździe rowerowym w Legionowie doszło do groźnego wypadku. 67-letni kierowca potrącił 12-letnią rowerzystkę. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał ranną dziewczynkę do szpitala. Kierowca auta był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło w środę 16 czerwca na ul. Piaskowej w Legionowie (woj. mazowieckie). Jak informuje portal gazetapowiatowa.pl, ze wstępnych ustaleń policji wynika, że ok. godz. 19:40 przez ul. Piaskową, gdzie znajduje się przejście dla pieszych i przejazd rowerowy, przejeżdżał na rowerze mężczyzna i 12-letnia dziewczynka. 

Zobacz wideo Olsztyn. 19-latek bez uprawnień stracił panowanie nad samochodem i doprowadził do kolizji. Uciekł z miejsca wypadku

Legionowo. Kierowca potrącił 12-letnią rowerzystkę. Śmigłowiec LPR zabrał ją do szpitala

- Drugi rower, którym podróżowała dziewczynka, został potrącony przez samochód osobowy kierowany przez 67-letniego mężczyznę. Kierowca był trzeźwy - powiedziała podkom. Justyna Stopińka z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie. 

Na miejscu zdarzenia pojawiła się policja, pogotowie oraz dwa zastępy straży pożarnej z Legionowa. Ratownicy udzielili pomocy rannej dziewczynce. Wkrótce na miejsce wypadku zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy zaintubowali nieprzytomną dziewczynkę i zabrali ją do szpitala.

Więcej o: