Karambol na trasie S8. Zderzyło się sześć aut. Utrudnienia na jezdni w kierunku Poznania

Na trasie S8 na wysokości ul. Lazurowej w Warszawie doszło do wypadku z udziałem sześciu aut. Policja poinformowała o dużych utrudnieniach w ruchu. Karambol zablokował dwa pasy w kierunku Poznania.

Na bemowskim odcinku trasy S8 w poniedziałek rano zderzyło się kilka samochodów. Wypadek miał miejsce około godz. 8:30 na wysokości ulicy Powstańców Śląskich. - To zderzenie z udziałem pięciu pojazdów osobowych. Dwóm osobom rannym jest udzielana pomoc medyczna. Na miejscu są cztery zastępy straży pożarnej - poinformował stację TVN Warszawa mł. kpt. Michał Skrzypa z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, który przestrzegł kierowców przed utrudnieniami. - Zablokowane są dwa pasy na jezdni w kierunku Poznania. Ruch odbywa się wyłącznie prawym pasem - dodał.

Zobacz wideo Wyprzedzał na przejściu dla pieszych, niemal potrącił dziecko. Stanie przed sądem

Karambol na S8. Nikt nie ucierpiał w wypadku, kierowcy byli trzeźwi

Później policja przekazała, że w karambolu uczestniczyło łącznie sześć samochodów. - Kierowcy byli trzeźwi. Nikt nie został poszkodowany - powiedziała TVN Warszawa mł asp. Irmina Sulich, rzeczniczka Komendy Stołecznej Policji.

Kolizja z łosiemLubelskie. Łoś wskoczył na jadący samochód. Dwie osoby w szpitalu

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że trasa w kierunku Poznania będzie w pełni przejezdna dopiero po godzinie 11. Ruch odbywa się jednym pasem.

Więcej o: