Mazowieckie. Czołowe zderzenie dwóch aut na drodze krajowej nr 48. Na miejscu są karetki i helikopter LPR

Na drodze krajowej nr 48 na wysokości miejscowości Jeruzal (powiat białobrzeski) doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jak poinformowałam Komenda Powiatowa PSP w Białobrzegach, w jednym z pojazdów znajdowało się pięć osób, w tym troje dzieci. Na miejscu pojawiły się cztery karetki oraz helikopter lotniczego pogotowia ratunkowego.

Z informacji przekazanych przez Onet.pl wynika, że do wypadku doszło na 75 km drogi krajowej numer 48, w pobliżu miejscowości Jeruzal (woj. mazowieckie). Droga krajowa nr 48 na odcinku Białobrzegi - Potworów (woj. mazowieckie) jest zablokowana w obu kierunkach.

Zobacz wideo Myślała, że ma pierwszeństwo, zajechała drogę ciężarówce. Tak nie powinno włączać się do ruchu

Zderzenie czołowe dwóch samochodów w woj. mazowieckim. Cztery osoby są ranne

Według informacji podanych przez Onet.pl, w jednym z pojazdów podróżowało pięć osób - w tym troje dzieci. W drugim znajdowały się dwie osoby dorosłe.

Samochód z pięcioma osobami dachował. Jak podało Polskie Radio Kierowców, cztery osoby są ranne. Zdaniem portalu Onet.pl wszyscy uczestnicy wypadku, czyli czworo dorosłych i troje dzieci zostało przetransportowanych do szpitala. Jako pierwsi na miejscu wypadku pojawili się strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Białobrzegach, którzy udzieli pomocy poszkodowanym. Na miejsce zdarzenie przybyły też cztery karetki pogotowia oraz śmigłowiec LPR. Według doniesień portalu, w akcji uczestniczyło też sześć zastępów straży pożarnej.

Mazowieckie. Nieprzejezdna droga krajowa nr 48

Wskutek wypadku droga krajowa nr 48 jest nieprzejezdna w obu kierunkach. GDDKiA informuje, że utrudnienia mogą potrwać do godz. 23. Na ten moment przyczyny wypadku nie są znane. 

Droga krajowa 48 ma długość ok. 200 km i łączy Tomasz Mazowiecki w woj. łódzkim z Kockiem, w woj. lubelskim. Droga biegnie m.in. przez Inowłódź, Odrzywół, Klwów, Potworów, Wyśmierzyce, Białobrzegi, Głowaczów, Kozienice, Dęblin

Więcej o: