Stobno. Pożar na terenie hali demontażu pojazdów. Ogień gasiło 13 zastępów straży pożarnej

W Stobnie doszło w czwartek do pożaru w stacji demontażu pojazdów. Płonęły sterty opon oraz samochody.

Regionalna telewizja internetowa GOKSiR TV opublikowała nagranie, na którym widać, jak gęsty dym unosi się nad posesją w Stobnie niedaleko Szczecina (woj. zachodnipomorskie). Na miejsce zdarzenia rozdysponowano 13 zastępów straży pożarnej

Strażak Piotr Tuzimek: Ten pożar się dosyć szybko rozprzestrzenił

Jak donosi portal gs24.pl, płonęła stacja demontażu pojazdów w Stobnie. Pożar wybuchł w czwartek przed godziną 12.00. Z posesji wydobywał się czarny dym, który mógł być szkodliwy, jednak nie przesuwał się w stronę miasta. 

Pościg na za pijanym kierowcom na Dolnym ŚląskuDolny Śląsk. Pościg za pijanym kierowcą jak z filmu akcji [WIDEO]

- Ten pożar się dosyć szybko rozprzestrzenił. Niestety w pobliżu jest hala, na której przede wszystkim skupiły się nasze działania, aby ją obronić. Dlatego potrzebujemy dużej ilości środków gaśniczych i zaopatrzenia wodnego, także myślę, że ta ilość środków na miejscu będzie stale rosła - przekazał w rozmowie z twojeradio.fm Piotr Tuzimek, zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Policach.

Mateusz Morawiecki i Adam NiedzielskiRząd znosi obostrzenia na okres wakacyjny. Złagodzone limity m.in. w hotelach

W pożarze ucierpiał 24-letni mężczyzna, który trafił do szpitala z poparzeniami twarzy, szyi i ręki. Strażakom udało się opanować ogień i obecnie trwa dogaszanie pożaru.

Zobacz wideo Ogromny pożar w bejruckim porcie. Płonie magazyn ropy i opon
Więcej o: