Łyse. Quad zderzył się z ciężarówką. Nie żyje 25-letni kierowca

Niedaleko Ostrołęki doszło do zderzenia quada z ciężarówką. Wskutek wypadku czterokołowiec zapalił się. Kierujący nim 25-latek zginął na miejscu.
Zobacz wideo Motocyklista potrącił kobietę na pasach. Stracił prawo jazdy

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek około godz. 6:30 na drodze wojewódzkiej nr 645 w miejscowości Łyse. W okolicy wyjazdu z miejscowości w kierunku Myszyńca quad zderzył się z ciężarówką. Jak podaje polsatnews.pl, z ustaleń policji wynika, że quad nagle zjechał na lewą stronę, prosto pod nadjeżdżający pojazd.

25-latek zginął na miejscu

- Quadem podróżowali 25-letni kierowca i 20-letni pasażer. W wyniku zderzenia z samochodem dostawczym marki Iveco kierowca czterokołowca zginął na miejscu. Pasażer z obrażeniami został przewieziony do szpitala - powiedział w rozmowie portalem polsatnews.pl asp. Krzysztof Kolator, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Zderzenie spowodowało pożar quada.

54-letni kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń. Z ustaleń policji wynika, że był trzeźwy. Do wypadku doszło w miejscu, gdzie obowiązuje zakaz wyprzedzania - na jezdni namalowana jest podwójna linia ciągła.

Więcej o: