Bodzechów. Zaginął 38-letni Tomasz Szabelski z dwójką małych dzieci. Rodzina i policja proszą o pomoc

Policja z Ostrowca Świętokrzyskiego poszukuje 38-letniego mieszkańca gminy Bodzechów Tomasza Szabelskiego oraz jego dwójkę dzieci: dziewczynkę w wieku czterech lat i chłopca w wieku ośmiu lat. Mężczyzna wyszedł z dziećmi z domu 18 maja i do tej pory nie wrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Policja prosi o pomoc wszystkich tych, którzy mają informacje o Tomaszu Szabelskim i jego dzieciach.

Zobacz wideo Agresywny i uzbrojony mężczyzna atakował ludzi na stacji benzynowej. Powstrzymali go obecni tam przypadkiem kryminolodzy

Zaginął ojciec z dziećmi. Rodzina i policja proszą o pomoc

Zaginiony ostatni raz był widziany 18 maja 2021 roku. Jak wynika z informacji rodziny, wspólnie z dziećmi - dziewczynką w wieku 4 latach i chłopcem w wieku 8 lat, oddalił się z miejsca zamieszkania, nie informując nikogo, dokąd się udaje. Od tamtej chwili mężczyzna wraz z dziećmi nie powrócił do domu ani nie nawiązał z nikim bliskim kontaktu.

Bodzechów, gdzie mieszka rodzina, to niewielka miejscowość w województwie świętokrzyskim, która znajduje się w promieniu 60 kilometrów od Kielc i Radomia.

Policja zatrzymała mężczyznę, który protestował na Placu ZamkowymPolicja zatrzymała mężczyznę, który sam protestował na placu Zamkowym

Zaginął Tomasz Szabelski i dwójka jego dzieci. Rysopisy zaginionych

Tomasz Szabelski to mężczyzna o wzroście 150-160 cm o szczupłej budowie ciała. Ma krótkie włosy koloru ciemny blond, lekko garbaty nos i nosi okulary korekcyjne.

Czteroletnia dziewczynka mierzy około 100 cm i wyróżnia się szczupłą budową ciała. Ma jasne blond włosy do ramion i mały prosty nos.

Ośmioletni chłopiec to dziecko o wzroście 120-125 cm. Ma szczupłą budowę ciała, krótkie włosy o kolorze ciemnego blondu i mały prosty nos.

Policjanci, którzy nie przeszli szkoły praktycznej, a jedynie naczytali się podręczników, mogą w zaskakującej sytuacji po prostu zgłupieć.Od lat jest poza policją. "Patrzę na nią jak na dorosłe dziecko i myślę: nie tak cię wychowywałem"

Jeśli ktoś posiada wiedzę na temat okoliczności zaginięcia Tomasza Szabelskiego i jego dzieci bądź zna ich miejsce pobytu, proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Aleja 3 Maja 9 lub telefonicznie pod nr tel. 47 804 22 05 lub 47 804 23 82 lub pod numerem alarmowym 112.

Więcej o: