Łódzkie. Od zaginięcia Joanny Gibkiej minęły trzy miesiące. Fundacja ITAKA apeluje o pomoc

Joanna Gibka zaginęła 26 lutego i wciąż się nie odnalazła. Fundacja ITAKA nadal szuka 16-letniej mieszkanki Niechmirowa w województwie łódzkim i prosi o pomoc wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje.

Nastolatka była ostatni raz widziana w miejscu swojego zamieszkania, czyli w Niechmirowie, około godziny 21:20 w piątek 26 lutego. Od tamtego czasu nie nawiązała żadnego kontaktu z bliskimi, dotychczasowe poszukiwania nie przyniosły rezultatu.

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Zaginiona dziewczyna ma charakterystyczne znamię - pieprzyk po prawej stronie brody

Rysopis Joasi:

  • wzrost 168 cm,
  • szczupłej budowy ciała,
  • włosy proste do ramion, farbowane ciemny blond,
  • oczy koloru niebieskiego,
  • uszy lekko odstające,
  • nos lekko garbaty.

Samolot z Wrocławia nagle zmienił kursMedia o samolocie z Wrocławia: "możliwe porwanie". MON: To ćwiczenia

Oprócz tego dziewczyna ma znamię w postaci pieprzyka po prawej stronie brody. 16-latka była w dniu zaginięcia ubrana w dresowe, czarne spodnie z czerwonym sznurkiem na lewej nogawce, polarową, czarną bluzę z żółtym kołnierzem od wewnętrznej strony i wiązane czarne trapery z bocznymi zamkami.

Rodzina wciąż szuka zaginionej Joanny. "Porozmawiajmy! Daj nam szansę! Każdy problem da się rozwiązać"

W kwietniu na facebookowej stronie Zaginieni przed laty opublikowano list od rodziców Joanny.

Kochana Asiu! Bardzo prosimy, odezwij się do nas. Bardzo się o Ciebie martwimy, wróć do domu. Porozmawiajmy! Daj nam szansę! Każdy problem da się rozwiązać. Czekamy na Ciebie. Jeśli jeszcze nie jesteś gotowa, by wrócić, napisz choć krótką wiadomość. Daj znak, że żyjesz! Kochamy Cię bardzo, Twoi rodzice i rodzeństwo.

Ktokolwiek widział zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie, proszony jest o kontakt z Fundacją ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod numerem 116 000. Można również napisać w tej e-mail na adres: itaka@zaginieni.pl. Fundacja ITAKA zapewnia informatorom dyskrecję.

Iwona WieczorekZaginięcie Iwony Wieczorek. Znaleziono dwa noże i granatową spódnicę

Więcej o: