Opolskie. Tragiczny wypadek w Kadłubie. 34-letni motocyklista zderzył się z dwoma samochodami

Niedaleko miejscowości Kadłub w województwie opolskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 34-letni motocyklista zderzył się z dwoma samochodami. Pomimo długiej reanimacji, mężczyzny nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło w sobotę 15 maja około godziny 17, na drodze powiatowej łączącej wsie Kadłub i Grodzisko w powiecie strzeleckim. Na miejsce wysłano jeden zastęp straży pożarnej z JRG Strzelce Opolskie, dwie załogi z OSP Kadłub, zespół ratownictwa medycznego, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i policję - podaje Opolskie Ratownictwo.

Zobacz wideo Motocykl zakończył trasę na barierkach. Kierowca i pasażerka trafili do szpitala

Wypadek w Kadłubie. Motocyklisty nie udało się uratować

wypadku uczestniczyli kierowcy dwóch samochodów osobowych oraz motocyklista. Z relacji świadków wynika, że 34-letni motocyklista uderzył w tył auta, którego kierowca zwolnił z powodu jadącego rowerzysty. Następnie kierowca motocykla wypadł na przeciwny pas ruchu i uderzył w kolejny samochód osobowy.

Mimo podjętej na miejscu reanimacji, nie udało się uratować motocyklisty. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon - poinformował dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu. Kierowcy samochodów osobowych nie odnieśli żadnych obrażeń.

Śląsk. Policjanci pomogli sarniątku, które po wypadku wypadło z brzucha sarnyPolicjanci uratowali sarniątko, które po wypadku wypadło z brzucha sarny

Straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe zabezpieczyli miejsce wypadku, by mógł wylądować tam śmigłowiec LPR. Dokładne przyczyny wypadku będzie wyjaśniać policja pod nadzorem prokuratura.

Szczepienie przeciwko COVID-19.Kielce. Wypadek w punkcie szczepień. 28-latka straciła panowanie nad autem

Więcej o: