Krosno Odrzańskie. Śmiertelne potrącenie. Mężczyzna zginął na oczach swoich dzieci

W Krośnie Odrzańskim (woj. lubuskie) doszło w czwartek do tragicznego wypadku. Mężczyzna został śmiertelnie potrącony przed swoim domem. Całe zdarzenie widziały jego dzieci.

Do tragicznej sytuacji doszło w czwartek 29 kwietnia po godzinie 11 w Krośnie Odrzańskim na ulicy Piastów.

Lubuskie. Auto uderzyło w 39-latka

Według wstępnych ustaleń 39-letni mężczyzna pomagał swoim dzieciom wsiąść do zaparkowanego przed domem przy ulicy samochodu. Gdy dwoje z nich było już w środku, wrócił do domu po trzecie dziecko. Wtedy w jego samochód uderzył inny pojazd kierowany przez 27-latka, w wyniku czego przepchnięte auto z dziećmi uderzyło w pokrzywdzonego.

Konstancin-Jeziorna. Policjant zatrzymała poszukiwanego mężczyznę. Podczas interwencji oddano trzy strzałyKonstancin-Jeziorna. Podczas interwencji policji oddano strzały [WIDEO]

- Mężczyzna usadził w nissanie dwójkę dzieci i wyszedł po trzecie, gdy doszło do wypadku - zrelacjonowała zdarzenie oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji, Justyna Kulka w wypowiedzi dla "Gazety Lubuskiej". - Jadący ul. Piastów dodge uderzył w stojącego nissana. Ten ostatni w wyniku uderzenia przemieścił się i potrącił pokrzywdzonego - dodała Kulka.

Tragiczny wypadek w Lubuskiem. Resuscytacja trwała prawie 40 minut

Mimo reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować. Policja ustaliła, że kierowca dodge’a był trzeźwy. Dzieci zostały przebadane przez załogę pogotowia ratunkowego. Nic poważnego im się nie stało.

Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia RatunkowegoSkarżysko. Wypadek w zakładzie zbrojeniowym Mesko. Ranna jedna osoba

Jak poinformował oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie Odrzańskim, mł. kpt. Piotr Gabrowski, w akcji ratunkowej brał udział śmigłowiec LPR oraz trzy zastępy straży pożarnej.

- Zabezpieczyliśmy miejsce wypadku i wraz z ratownikami przystąpiliśmy do resuscytacji poszkodowanego. Ta trwała blisko 40 minut, jednak lekarz ostatecznie stwierdził zgon - podał Gabrowski w rozmowie z "Gazetą Lubuską".

Nadzór nad śledztwem w tej sprawie objęła Prokuratura Rejonowa w Krośnie Odrzańskim.

Zobacz wideo Zielona Góra. 32-latek przyłapany na gorącym uczynku, gdy próbował włamać się do lodziarni
Więcej o: